The auction will start on 21.06.2024

Auction 112. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
1816

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
1817

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński.

Fi.24
30 PLN
1818

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.24 B
30 PLN
1819

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24 No
250 PLN
1820

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "litera A w POLSKA niższe", gwarancja bez oznaczenia błędu Schmutz.

Fi.24B2
Mi.24
120 PLN
1821

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone P w POLSKA".

Fi.24B16
Mi.24
177 PLN
SOLD
1822

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem podwójnym - normalnym i drugim po stronie gumowanej, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24Ndw
1 900 PLN
1823

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
1824

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
1825

1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.25
Mi.25I
50 PLN
1826

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
1827

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1828

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
1829

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
1830

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1831

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1832

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B9, B10
Mi.25I 
200 PLN
1833

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie.

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
1834

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja bez oznaczenia błędu Perzyński, Schmutz.

Fi.25aB17
Mi.25I
200 PLN
1835

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
3 900 PLN
1836

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
1837

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski.

Fi.25a No
Mi.25IK
180 PLN
SOLD
1838

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
1839

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.25aNon
Mi.25IDD
3 400 PLN
SOLD
1840

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
1841

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
1842

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
1843

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
1844

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja.

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
1845

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
90 PLN
1846

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
1847

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Wiatrowski.

Fi.26B2
Mi.25II
200 PLN
1848

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja i oznaczenie pozycji Berbeka.

Fi.26B15 No
Mi.25IIK
480 PLN
1849

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
1850

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
1851

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
1852

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1853

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
1854

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
70 PLN
1855

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka.

Fi.27a
Mi.26
157 PLN
SOLD