The new auction will start soon

Auction 112. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
7980

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,15 zł z błędem na poz.4 "fałda na udzie zawodnika", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1260 B1
Mi.1408
50 PLN
7981

1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, górny znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika".

Fi.1260B1
Mi.1408
20 PLN
7982

1963 Wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
65 PLN
7983

1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
80 PLN
7984

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
40 PLN
7985

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.48.-).

Fi.1263-66
Mi.1411-14
30 PLN
7986

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.80.-), czyste.

Fi.1263-66
Mi.1411-14 
60 PLN
7987

1963 wielcy Polacy III, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, gwarancja i opis.

Fi.1264
Mi.1412
40 PLN
7988

1963 wielcy Polacy III - Ludwik Krzywicki, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, w parce rozdzielonej międzypolem, gwarancja i opis.

Fi.1264 Pw 1264
Mi.1412
400 PLN
7989

1963 Karol Świerczewski, parka znaczków na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1266 III.7
Mi.1414
40 PLN
7990

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusze znaczka za 40 i 60 gr z pustopolami na górnym marginesie, w arkusikach znaczki z błędami: 1267 B1, B2, 1268 B1, B2, 1269 B1.

Fi.1267-9 ark
Mi.1415-7
360 PLN
7991

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, seria znaczków w arkuszach, w tym z błędami: 40 gr (poz.9 "ukośna kreska na hełmie pod pierwszym C w CCCP", poz.11 "kropka w 4" - B1, poz.18 "kropka u podstawy 1 z lewej" - B2), 60 gr (poz.1 "0 w nominale uszkodzone z lewej" - B4, poz.4 "kropka w S w POLSKA" - B3, poz.7 "trzy gwiazdki" - B1, poz.11 "wcięcie w lewej ramce na wysokości P w POLSKA", poz.17 "KOSMOSIŁ" - B2), 6,50 zł (poz.8 "dwie gwiazdki pod Z w Zespołowy - B1); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1267-69
Mi.1415-17
800 PLN
7992

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B1
Mi.1416
40 PLN
7993

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416
30 PLN
7994

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
7995

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
7996

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B3
Mi.1416
50 PLN
7997

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B4
Mi.1416
40 PLN
7998

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
7999

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
8000

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczki za 6,50 zł w czworobloku, prawy dolny błędem na poz."dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1269 B1
Mi.1417
40 PLN
8001

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN
8002

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótsza stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
8003

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
25 PLN
8004

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
8005

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
15 PLN
8006

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
8007

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1278 ark.
Mi.1426
80 PLN
8008

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy dolny z powtarzalnym błędem "czerwona kropka nad kabiną", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1279 B
Mi.1427
60 PLN
8009

1963 XX-lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
80 PLN
8010

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
8011

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
8012

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja.

Fi.1279MK
Mi.1427
40 PLN
8013

1963 XX-lecie LWP, czworoblok znaczka za 2,50 zł., prawy dolny z błędem na poz.20 "uszkodzone O", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
80 PLN
8014

1963 XX-lecie LWP, znaczek za 3 zł, niespasowanie barw - znaczek z przesunięciem pionowym barwy oliwkowej (hełm i kołnierz żołnierza, w mieczu: głownia, jelec i głowica), dla porównania znaczek wydrukowany normalnie; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1284 MK
Mi.1432
300 PLN
8015

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
8016

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczki za 40 gr w marginesowej parce, dolny błędem na poz.9 "ukośna kreska na hełmie pod pierwszym C w CCCP", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1286 B
Mi.1434
80 PLN
8017

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, znaczki z błędami: 1286 B1+B2, 1287 B1+B2+B3+B4, 1288 B1.

Fi.1286-8 ark.
Mi.1434-36
350 PLN
8018

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1416
40 PLN
8019

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1416
50 PLN