Auction 110. Germany

41235

1953 NRD, wydanie obiegowe - plan 5-letni (II), druk typograficzny, seria czysta (Mi.250 euro).

Mi.405-22
250 PLN
41236

1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty.

Mi.115
10 PLN
41237

1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty.

Mi.120a
15 PLN
41238

1954 Berlin, 5. rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty.

Mi.124
10 PLN
41239

1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta (Mi.55 euro).

Mi.200-03
50 PLN
41240

1955 Berlin, 1. rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty.

Mi.128
20 PLN
41241

1955 RFN, "Pomocnicy ludzkości" (Helfer der Menschheit) VI, seria czysta; temat - CZERWONY KRZYŻ (Mi.40 euro).

Mi.222-25
35 PLN
41242

1955 NRD, odbudowane historyczne budowle , seria czysta.

Mi.491-96
12 PLN
41243

1955 NRD, obrazy z Galerii Drezdeńskiej zwrócone przez ZSRR (I), seria czysta.

Mi.504-9
25 PLN
41244

1955 NRD, Friedrich Schiller, blok czysty.

Mi.Bl.12
20 PLN
41245

1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen.

Mi.243-46
30 PLN
41246

1956 NRD, otwarcie cywilnej komunikacji lotniczej w NRD, seria czysta.

Mi.512-15
15 PLN
41247

1959 Beethoven, blok czysty w bardzo dobrym stanie (Mi.22 euro).

Mi.Bl.2
20 PLN
41248

1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10aIIoZ
15 PLN
41249

1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH21aIIoZ
15 PLN
41250

1977 NRD, zeszycik znaczków po 10 Pf z Arnoldem Zweigiem; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.SMHD6de
30 PLN
41251

1990 NRD - DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
20 PLN
41252

1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH26b
15 PLN