21706 |
| 30 PLN | |
21707 |
1918 seria pomnikowa, trzy znaczki z błędem "kropka w k w Polska" z różnych faz narastania tego błędu aż do całkowitego rozbicia litery k, gwarancja i oznaczenie. | Fi.3B3 Mi.3 |
| 120 PLN | |
21708 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między nóżkami litery k". | Fi.3B3 Mi.3 |
| 70 PLN | |
21709 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do litery l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B8 Mi.3 |
| 40 PLN | |
21710 |
| 450 PLN | |
21711 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym dwa znaczki podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 160 PLN | |
21712 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "uszkodzona prawa cześć litery N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3NoB2 Mi.3K |
| 100 PLN | |
21713 |
| 200 PLN | |
21714 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.4 Mi.4 |
| 120 PLN | |
21715 |
| 6 000 PLN | |
21716 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz. "uszkodzone stopki obu cyfr 2" (inne błędy Fi.100.-), gwarancja. | Fi.4 B |
| 90 PLN | |
21717 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z rzadkim błędem na poz.37 "uszkodzona cyfra 5 i brak F", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B17 |
| 600 PLN | |
21718 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 6 "plama w c", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN | |
21719 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 21 z usterką w postaci uszkodzonej prawej cyfry 2, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN | |
21720 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta". | Fi.4B1 Mi.4 |
| 180 PLN | |
21721 |
| 100 PLN | |
21722 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "uszkodzone ols". | Fi.4B9 Mi.4 |
| 200 PLN | |
21723 |
| 120 PLN | |
21724 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B10 Mi.4 |
| 100 PLN | |
21725 |
| 80 PLN | |
21726 |
| 225 PLN | |
21727 |
| 250 PLN | |
21728 |
| 120 PLN | |
21729 |
1918 seria pomnikowa, miejscowy list z warszawy nadany 5.12.18 opłacony znaczkiem z odwróconym nadrukiem. | Fi.4No Mi.4K |
| 900 PLN | |
21730 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie. | Fi.4bB1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
21731 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze brązowawoczerwonym i szarawożółtym z błędem "Poezta", dodatkowo połączone litery k i a, gwarancja i opis kolorów i błędu Schmutz. | Fi.4cB1 Mi.4 |
| 108 PLN SOLD | |
21732 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z błędami występującym tylko w końcowej fazie druku; na poz. 6 "Poezta" i poz. 7 "kropka między c i z", bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5B Mi.5 |
| 300 PLN | |
21733 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z rzadkim błędem występującym tylko w części nakładu na poz. 33 "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i oznaczenie. | Fi.5B9 Mi.5 |
| 600 PLN | |
21734 |
1918 seria pomnikowa, znaczek makulaturowy zasmarowany farbą drukarską, rzadkie. | Fi.5MK Mi.5 |
| 600 PLN | |
21735 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem przechodzącym na sąsiedni znaczek. | Fi.5MK Mi.5 |
| 100 PLN | |
21736 |
1918 Warszawa, seria pomnikowa, wydanie przedrukowe, parka znaczków za 50/20 gr. kolorze jasnoniebieskim z tłem szarawożółtym, z międzypolem oddzielającym sąsiadujące ze sobą sektory drukarskie; znaczki drukowano w sześciu sektorach po 54 znaczki, w układzie dwa arkusze w poziomie i trzy w pionie oddzielone niewielkim odstępem; po perforacji arkusze były rozcinane, sporadycznie sektory mogły zostać oddzielone przez rozerwanie perforacji w skutek jej spękania, rzadki i ciekawy egzemplarz bez gumy, ale zachowany w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.5b |
| 1 200 PLN | |
21737 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między nóżkami k", gwarancja i oznaczenie. | Fi.5c B3 Mi.5 |
| 150 PLN | |
21738 |
| 45 PLN | |
21739 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.6 B8 Mi.6 |
| 300 PLN | |
21740 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z rzadkim błędem na poz.49 "odwrócone k" (Fi.500.-), gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.6IIa B7 |
| 450 PLN | |
21741 |
1918 wydanie PP/GGW, kasowany z pełną oryginalną gumą narożny czworoblok znaczków za 3 fen.; lewy górny z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę unikalnym błędem na poz.1 "ostroga przy literze z w Poczta", lewy dolny z błędem na poz.11 "podniesione s" (Fi.1620.-), gwarancja Perzyński, z opisem Schmutz. | Fi.6IIb B+B6 |
| 1 000 PLN | |
21742 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na silnie błyszczącym nadruku GGW, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz | Fi.6IIc |
| 180 PLN | |
21743 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym nadruku GGW, lewy znaczek z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę błędem na poz.33 "duża przerwa w czwartej kresce", a prawy z błędem na poz.34 "ścieniona trzecia kreska" (inne błędy bez dopłaty za parki Fi.1600.-), piękny stan z pełną oryginalną gumą, gwarancja i opis "anilina" Schmutz. | Fi.6IId B+B |
| 800 PLN | |
21744 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym nadruku GGW, prawy z błędem na poz.86 "Poczto", bardzo ładny stan (Fi.4125.-), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6IId B8 |
| 2 500 PLN | |
21745 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | Fi.6a Mi.6 |
| 50 PLN | |