Auction 106. Postage dues

45205

Fi.D3
35 PLN
45206

Fi.D3
30 PLN
45207

Fi.D3
30 PLN
45208

Fi.D3
40 PLN
45209

Fi.D3
30 PLN
45210

Fi.D3
15 PLN
45211

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 45, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
45212

Fi.D3
40 PLN
45213

Fi.D3
40 PLN
45214

Fi.D3
40 PLN
45215

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
50 PLN
45216

Fi.D3
50 PLN
45217

Fi.D3
60 PLN
45218

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.22(72) "ułamana końcówka Z i uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i opis pozycji Mikstein, Schmutz.

Fi.D3 B
60 PLN
45219

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.25(75) "romb z haczykiem", na zabkach przebarwienia, gwarancja i opis pozycji.

Fi.D3 B
30 PLN
45220

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.31/42, prawe znaczki z błędami na poz.32 i 42 "pęknięta poprzeczka w A", gwarancja Łaszkiewicz, Mikulski, z opisem Schmutz.

Fi.D3 B
600 PLN
45221

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz.89, nakład znaczka z nadrukiem formy IIB zaledwie 600 szt., bardzo ładny stan zachowania, fotoatest Mikulski.

Fi.D4
2 000 PLN
45222

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB poz.55 (Fi.6000.-), piękny stan, sygnatura firmowa, SM gwarancja i opis Mikstein, gwarancja Schmutz.

Fi.D4I
Mi.P11
5 500 PLN
45223

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 73, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D4I
5 500 PLN
45224

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.46 "uszkodzone obie litery P", gwarancja Mikstein, Bruba, Mikulski.

Fi.D4I B
Mi.P11
1 620 PLN
45225

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 72 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczek w pięknym stanie, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D4I B14
10 000 PLN
45226

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.1, gwarancja Koopman, z opisem Mikulski.

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
45227

Fi.D8
1 000 PLN
45228

Fi.D8
900 PLN
45229

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, ślad po nieznacznym poziomym przygięciu widocznym od strony gumy, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
400 PLN
45230

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 85, gwarancja Mikulski.

Fi.D9
250 PLN
45231

Fi.D9B1
270 PLN
45232

Fi.D9B2
1 350 PLN
45233

1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem.

Fi.D13
50 PLN
45234

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", seria 9 znaczków na papierze białym grubym gładkim w czworoblokach, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.312.-).

Fi.D13-21
Mi.P13-21
240 PLN
45235

Fi.D15
120 PLN
45236

Fi.D15
50 PLN
45237

Fi.D15
50 PLN
45238

Fi.D17
50 PLN
45239

Fi.D18
50 PLN
45240

1919 miejscowy list sądowy z Krakowa opłacony przez odbiorcę znaczkami dopłaty dwóch różnych wydań, bardzo rzadko spotykana frankatura dwóch różnych wydań.

Fi.D18, D27
300 PLN
45241

1919 róg obfitości, marginesowy czworoblok niekatalogowanej czarnej próby znaczka dopłaty za 100 h. na kredowanym kartonie, gwarancja Schmutz.

Fi.D 20 P
3 200 PLN
45242

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", marginesowa parka ciętych znaczków dopłaty za 100 (h) na cienkim prążkowanym pionowo papierze (Fi.100.-), tak jak wydano bez gumy, gwarancja Schmutz.

Fi.D20I nz
Mi.20y U
120 PLN
45243

1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 1 (typ 62) - wydanie koronowe, pionowa parka znaczków opłaty za 50 h. przedrukowanych lokalnie stempelkiem "PORTO" typu 62 i użytych jako znaczki dopłaty w Krakowie, obok unarodowionego datownika unikalny stempel "Poczta Kraków 1 Oddział Wojskowy", gwarancja.

Fi.Pd27
200 PLN
45244

1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 11 (typ 65) - odwrócone nadruki fioletowe PORTO stempelkiem gumowym na znaczkach od 3 hal do 1 kr skasowane 14.VI na wycinkach; sygnowane na odwrocie FILATELISTA Lwów i W.P.

Fi.Pd57-64
200 PLN