The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 105. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29153

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19
Mi.19
100 PLN
29154

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym (Fi.300.-), gwarancja Perzyński.

Fi.19 No
240 PLN
29155

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K
90 PLN
29156

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K
80 PLN
29157

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K
200 PLN
29158

1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem Lublina z datą 15.1.19.

Fi.20-9
Mi.20-8
300 PLN
29159

1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi. 350,-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein.

Fi.20-29 (27a B6)
Mi.20-28
330 PLN
29160

1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski.

Fi.20-29 B
Mi.20-28 
1 500 PLN
29161

1918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, rzadki znaczek za 3/3 hal. (Fi.16000.-) gwarancja, pozostałe (Fi.1070.-) gwarancja Krawczyk, wszystkie kasowane grzecznościowo nieoryginalnym kasownikiem.

Fi.20-29 No
Mi.20-28 
10 000 PLN
29162

1918 drugie wydanie lubelskie, komplet podstawowych znaczków z nadrukami odwróconymi, w tym bardzo rzadki znaczek za 3/3 hal. - ten w bardzo ładnym stanie z fotoatestem, trzy znaczki z lekkimi śladami po podlepkach - Fi.21, Fi.25, Fi. 28, pozostałe bez śladów podlepek, wszystkie znaczki z różnymi gwarancjami.

Fi.20-29No
Mi.20-28K
16 000 PLN
29163

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
29164

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.20a
Mi.20A
120 PLN
29165

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski, Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A
100 PLN
29166

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A
200 PLN
29167

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20a
400 PLN
29168

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.20a
Mi.20a
250 PLN
29169

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek ilustrowany na stronie "Polskie klejnoty filatelistyczne" Internetowego Koła Filatelistycznego, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest.

Fi.20aNo
Mi.20A K
15 000 PLN
29170

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20B
35 PLN
29171

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
29172

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z ząbkowaniem ZL 11½, górne znaczki delikatne ślady po podlepkach, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20B
1 000 PLN
29173

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
260 PLN
29174

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
29175

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
29176

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
29177

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
29178

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
120 PLN
29179

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
30 PLN
29180

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
29181

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
2 900 PLN
29182

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
29183

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
29184

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
29185

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
29186

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
29187

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
29188

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
29189

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
29190

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
70 PLN
29191

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
29192

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z dwoma błędami: lekko obróconym rysunkiem znaczka podstawowego i znacznie skośnie przesuniętym nadrukiem, ze względu na brak znaczków takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
50 PLN