37561 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterkami liter o, gwarancja. | Fi.2 Mi.2 |
| 20 PLN | |
37562 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z przesuniętym nadrukiem przechodzącym częściowo na sąsiednie znaczki, górne znaczki podlepka. | Fi.2 Mi.2 |
| 120 PLN | |
37563 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 f./2 gr. z podwójnym nadrukiem szczątkowym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 |
| 120 PLN | |
37564 |
1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy górny znaczek z błędem na poz.28 "uszkodzona litera E w FEN" (Fi.300.-), gwarancja. | Fi.2 B |
| 200 PLN | |
37565 |
1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N" (Fi.240.-), gwarancja. | Fi.2 B2 |
| 160 PLN | |
37566 |
1918 wydania przedrukowe, mieszana frankatura dwóch warszawskich wydań prowizorycznych na liście wartościowym z Warszawy wysłany 21.12.18 do Garwolina, dekoracyjny i rzadki walor w doskonałym stanie zachowania, gwarancja. | Fi.2, 16cbI Mi.2, 13I |
| 6 000 PLN SOLD | |
37567 |
1918 seria pomnikowa, seria stemplowana, gwarancja. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 90 PLN | |
37568 |
1918 seria pomnikowa, seria stemplowana. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 30 PLN | |
37569 |
1918 seria pomnikowa, seria w ładnym stanie bez podlepek. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 120 PLN | |
37570 |
1918 seria pomnikowa, seria na podlepkach, gwarancja. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 70 PLN SOLD | |
37571 |
1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach. | Fi.2-5 |
| 50 PLN | |
37572 |
| 40 PLN | |
37573 |
| 70 PLN | |
37574 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "plamka przylegająca do l", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2B6 Mi.2 |
| 100 PLN | |
37575 |
| 100 PLN | |
37576 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 f./6 gr. z bardzo mocno przesuniętym w dół nadrukiem - napis Poczta Polska na górze znaczka zamiast na dole znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.3 |
| 150 PLN | |
37577 |
1918 seria pomnikowa, marginesowa parka znaczków za 10 f./6 gr. z bardzo mocno przesuniętym i obróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz | Fi.3 |
| 400 PLN | |
37578 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 10 fen./6 gr., prawe znaczki z błędami "krótki nosek w prawej 1" i "uszkodzone 0", gwarancja Falkowski. | Fi.3 B |
| 80 PLN | |
37579 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków za 10 f./6 gr., prawe znaczki ze znacznym uszkodzeniem prawej ramki i skraju rysunku znaczka podstawowego, bardzo rzadkie. | Fi.3 B |
| 300 PLN | |
37580 |
1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz sprzedażny z błędami: B1 "Poezta", B2, B3, B4, B6, B7, B8. | Fi.3 B1-4, B6-8 Mi.3 |
| 380 PLN | |
37581 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Schmutz. | Fi.3 No |
| 50 PLN | |
37582 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen/6 gr + wydanie PP/GGW, znaczek za 25/7½ fen z nadrukiem pierwszą formą i znaczek nieząbkowany za 5 f wydania w walucie markowej z błędem na poz.33 "prawe F zniekształcone podobne do y lub odwróconej cyfry 4" na liście wysłanym 3-2-19 z Warszawy do Locarno, znaki opłaty skasowane datownikiem WARSZAWA z wyróżnikiem "**g", prostokątny stempelek cenzury "MIN. SPR. ZEWN. WYDZIAŁ KONTROLI Cenzurowano WYSŁAĆ!"; na odwrocie sucho tłoczony adres nadawcy "G.WATTSON 4, TREMBACKA, 4, WARSAW", przesyłka z wczesnego okresu po odzyskaniu niepodległości; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.3, 13I, 86A B1 |
| 500 PLN | |
37583 |
| 40 PLN | |
37584 |
| 70 PLN | |
37585 |
| 30 PLN | |
37586 |
1918 seria pomnikowa, trzy znaczki z błędem "kropka w k w Polska" z różnych faz narastania tego błędu aż do całkowitego rozbicia litery k, gwarancja i oznaczenie. | Fi.3B3 Mi.3 |
| 120 PLN | |
37587 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym dwa znaczki podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 160 PLN | |
37588 |
| 200 PLN | |
37589 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "uszkodzone F" - faza końcowa, gwarancja i pełen opis błędu Schmutz. | Fi.4 B |
| 70 PLN SOLD | |
37590 |
1918 seria pomnikowa, oryginalnie kasowany znaczek za 25 fen./10 gr. ze znacznie przesuniętym w pionie nadrukiem, napis Poczta Polska na górze znaczka, gwarancja Schmutz. | Fi.4 B |
| 250 PLN | |
37591 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "brak części litery F" - faza początkowa, gwarancja. | Fi.4 B |
| 160 PLN | |
37592 |
| 100 PLN | |
37593 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku z poz. 37 "szczątkowo odbita litera F", rzadkie, Fischer 150,-. | Fi.4B17 Mi.4 |
| 60 PLN | |
37594 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski. | Fi.4No Mi.4K |
| 360 PLN | |
37595 |
| 200 PLN | |
37596 |
| 220 PLN | |
37597 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie. | Fi.4bB1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
37598 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "plamka przylegająca do l u dołu", gwarancja i oznaczenie. | Fi.4bB8 Mi.4 |
| 80 PLN | |
37599 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i oznaczenie. | Fi.4bB9 Mi.4 |
| 100 PLN | |
37600 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 f./20 gr. z bardzo mocno przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.5 |
| 300 PLN | |