The auction will end on 05.10.2020
The auction ends in:

Current auction Pope John Paul II

Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
36067

1978 wybór Karola Wojtyły na papieża, koperta z pamiątkową nalepką ostemplowana 11.NOV w Londynie datownikiem okolicznościowym upamiętniającym wystawę filatelistyczną z okazji 20-lecia Związku Filatelistów Polskich w Wielkiej Brytanii.


50 PLN
Bid
36068

1979 komplet kartek okolicznościowych z wizyty papieża Jana Pawła II w Oświęcimiu, nakład 500 sztuk.

Fi.2482-3, bl.106a
70 PLN
Bid
36069

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
Bid
36070

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
Bid
36071

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
480 PLN
Bid
36072

1981 Watykan, 50 lecie Radia Watykan.


Mi.778-82 
10 PLN
Bid
36073

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
Bid
36074

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kostaryce, seria czysta.


Mi.1193-95
50 PLN
Bid
36075

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Nikaragui, seria czysta.


Mi.2371-74
20 PLN
Bid
36076

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Kanadzie.


Mi.925-26 
10 PLN
Bid
36077

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Boliwii.


Mi.1389-91 
30 PLN
Bid
36078

1984 wizyta papieża Jana Pawła II na Nowej Gwinei.


30 PLN
Bid
36079

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Peru, znaczek czysty.


Mi.1292
10 PLN
Bid
36080

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein.


Mi.Bl.12
25 PLN
Bid
36081

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kolumbii, znaczki i blok, czyste.

Fi.1668, 1674-75, Bl.39
40 PLN
Bid
36082

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
Bid
36083

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
Bid
36084

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
200 PLN
Bid
36085

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Argentynie, seria i blok, czyste.


Mi.1856-57, Bl.34
30 PLN
Bid
36086

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej.


Mi.952-6
15 PLN
Bid
36087

1988 wizyta papieża Jana Pawła II w Brazylii (30.VI-12.VII), zestaw 7 dekoracyjnych całości skasowanych stemplami okolicznościowymi.


120 PLN
Bid
36088

1988 "Philapol 88" - okolicznościowa ukośna perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Polskiej Federacji Filatelistycznej w Wielkiej Brytanii przy okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej pod hasłem "Dziesięciolecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1978-1988" w galerii P.O.S.K. w Londynie w dniach 15-16 października 1988; perforację wykonano na 22 znaczkach o nominałach od 1p do £5, w tym po 15 sztuk na znaczkach: £1,60, £2 i £5 - może zatem istnieć co najwyżej 15 pełnych kompletów znaczków; 116 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W PARKACH; doskonały stan zachowania.


16 000 PLN
Bid
36089

1989 stempel okolicznościowy Watykanu z okazji wizyty Jana Pawła II w Indonezji.


15 PLN
Bid
36090

1994 wizyta papieża Jana Pawła II w Belgii.


Mi.2609-10
10 PLN
Bid
36091

1995 wizyta papieża Jana Pawła II w Słowacji.


Mi.229 
5 PLN
Bid
36092

1995 Sri Lanka, wizyta papieża Jana Pawła II.


Mi.1076 
10 PLN
Bid
36093

1998 Dominikana, 20 lecie pontyfikatu Jana Pawła II.


Mi.1898-99 
20 PLN
Bid
36094

2000 Watykan, 80 rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II - wydanie wspólne z Pocztą Polską, czyste.


Mi.1338-40
20 PLN
Bid
36095

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie wspólne z pocztą Watykanu, samoprzylepny znaczek na srebrnej folii, czysty w specjalnym etui.

Fi.3867
Mi.4017 
20 PLN
Bid
36096

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Polskiej, komplet 6 kopert FDC.

Fi.3867-92
Mi.4017-42
120 PLN
Bid
36097

2003 25. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II - wydanie wspólne z Pocztą polską w ozdobnym karnecie.


Mi.1428, 1429-53
100 PLN
Bid
36098

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Watykanu wspólnie z Pocztą Polską, arkusik czysty.


Mi.1429-53
100 PLN
Bid
36099

2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste.

Fi.bl.150-51
Mi.Klb.4109-16 
50 PLN
Bid
36100

2006 Jan Paweł II w medalierstwie, karta beznominałowa nr.21 z ilustracją medalu autorstwa prof.Józefa Stasińskiego.


10 PLN
Bid
36101

2006 Jan Paweł II w medalierstwie, karta beznominałowa nr.22 z ilustracją medalu autorstwa prof.Jerzego Januszkiewicza.


10 PLN
Bid
36102

2006 Jan Paweł II w medalierstwie, karta beznominałowa nr.23 z ilustracją medalu autorstwa prof. Stanisławy Wątróbskiej.


10 PLN
Bid