Auction 100. General Government

30900

Fi.120-4
40 PLN
30901

Fi.120-4
20 PLN
30902

1944 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie zachowania.

Fi.120-4 ark.
270 PLN
30903

Fi.120-24 Pw1
50 PLN
30904

1944 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, narożnikowa czysta seria w czworoblokach z oznaczeniem STAATSDRUCKEREI WIEN VI.1944 (Fi.+50% dopłaty), znaczek za 30+30 gr z błędem na poz.40 "biały klin powyżej H w REICH, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.120-24 Pw2, 122 B2
120 PLN
30905

1944 Wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, znaczek za 30 gr z błędem na poz.35 lub 40 "biały klin powyżej H w REICH".

Fi.122 B2
Mi.122 II
43 PLN
30906

1944 wydanie z dopłatą na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, arkusz w bardzo dobrym stanie.

Fi.124 ark.
70 PLN
30907

Fi.125
1 200 PLN
30908

1944 kartka z pierwszego dnia obiegu znaczka z okazji 5-lecia GG.

Fi.125
42 PLN
30909

Fi.65 ark.
480 PLN
30910

1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusz z numerem sektora 1 w bardzo dobrym stanie.

Fi.125 ark. s.1
500 PLN
30911

1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusz z numerem sektora 2 w bardzo dobrym stanie.

Fi.125 ark. s.2
700 PLN
30912

Fi.125; 38
400 PLN
30913

Fi.125; 38
180 PLN
30914

1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł ząbkowany, arkusik - sektor 1, słabszy stan zachowania (prawy górny róg złamany, w trzech miejscach niewielkie przywarcia na gumie) - cena samych znaczków Fi.560.-.

Fi.125a
400 PLN
30915

Fi.125b
250 PLN
30916

1944 kartka z Nowego Targu do Krakowa.

Fi.Cp5I
40 PLN
30917

1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z powtarzalnym błędem; czysta (Fi.120 euro).

Fi.Cp9c B
80 PLN
30918

1944 list urzędowy do Wołomina opłacony frankaturą mechaniczna z Warszawy, katalog Fischer 750,- zł.

Fi.FM14
350 PLN
30919

Fi.I-III
5 400 PLN
30920

Fi.I-III
4 000 PLN
30921

Fi.III
1 400 PLN
30922

Fi.I P1
Mi.I PIV
6 000 PLN
30923

50 PLN
30924

1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie.

200 PLN
30925

1945 kartka z Warszawy do Łodzi, kartka zagięta w połowie.

Fi.Cp2II
60 PLN