Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1944 K.R.N., znaczek podstawowy i trzy z błędami nadruku - każdy z dwoma różnymi, skasowane na karcie 21.III w Krakowie; pierwszy - nominał na dole i błąd z poz.11 "uszkodzone dolne cyfry 3 i 9" (Fi.450.-); drugi - brak nominału i błąd z poz.47 "kropka po R ścięta" (Fi.600.-); trzeci - podwójny nadruk i błąd z poz.1/51 "uszkodzone górne cyfry 3, 1 i X" (344 Np B1 Fi.7500.-), niska cena wywoławcza - poniżej wyceny znaczków z błędami jako czystych - to tylko 46,8% ceny błędów jako kasowanych, sygnatura na odwrocie Kronnenberg, gwarancja pod każdym znaczkiem.

Lot # 13425

Auctionen 93
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 4 000 PLN
Katalog: Fi.344 xB7, yB20, Np B1
Mi.386
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück