Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1926 około, widokówka fotograficzna przedstawiająca szyb naftowy, nad bramą napis "Galicyjskie Karpackie Akcyjne Towarzystwo Naftowe dawniej Bergheim & MacGarvey sekcja Ratoczyn", z obiegu (znaczek zdjęty); sucho tłoczony znak nakładcy "W.SELINGER FOTOGRAF BORYSŁAW"; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 8080

Auctionen 87
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 200 PLN
Katalog:
Kategorie: Ansichtskarten von polnischen Gebieten

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück