Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
8045 |
1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek). | |
| 80 PLN | |
8046 |
1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu. | |
| 40 PLN | |
8047 |
1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki). | |
| 25 PLN | |
8048 |
1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta. | |
| 35 PLN | |
8049 |
1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta. | |
| 20 PLN | |
8050 |
1917 widokówka Szczecin, z obiegu. | |
| 40 PLN | |
8051 |
1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta. | |
| 20 PLN | |
8052 |
1917 widokówka Wilno, Zaułek Bernardyński, czysta. | |
| 30 PLN | |
8053 |
1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy. | |
| 20 PLN | |
8054 |
1917 widokówka Wilno, czysta. | |
| 15 PLN | |
8055 |
1917 widokówka Grodno, Stary Zamek, czysta. | |
| 35 PLN | |
8056 |
1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta. | |
| 20 PLN | |
8057 |
1917 widokówka z Warszawy. | |
| 50 PLN | |
8058 |
1917 widokówka ze Lwowa z obiegu z austriackiej poczty polowej. | |
| 15 PLN | |
8059 |
1917 widokówka z Rzeszowa z obiegu z austriackiej poczty polowej. | |
| 25 PLN | |
8060 |
1918 widokówka Stryj, z obiegu. | |
| 20 PLN | |
8061 |
1918 widokówka z Grudziądza z obiegu pocztowego. | |
| 40 PLN | |
8062 |
1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta. | |
| 40 PLN | |
8063 |
1919 widokówka Dąbrowa, ulica Francuska, czysta (z zeszyciku). | |
| 40 PLN | |
8064 |
1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie). | |
| 70 PLN | |
8065 |
1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
8066 |
1919 widokówka z Krakowa. | |
| 40 PLN | |
8067 |
1920 widokówka reklamowa szampana Leon Chandon wydana dla przedstawicielstwa w Warszawie, czysta. | |
| 100 PLN | |
8068 |
1920 około, widokówka Krotoszyn zamek (Krotoschin Schloss), czysta. | |
| 40 PLN | |
8069 |
1920 około, widokówka Inowrocław (Hohensalza Friedrichsplatz), czysta. | |
| 40 PLN | |
8070 |
1920 około, widokówka z Krakowa. | |
| 40 PLN | |
8071 |
1922 widokówka Gdańsk (Alte Krantor) żuraw, z obiegu. | |
| 30 PLN | |
8072 |
1923 widokówka Częstochowa, czysta. | |
| 45 PLN | |
8073 |
1923 widokówka Busko - willa "Brzozówka, z obiegu. | |
| 50 PLN | |
8074 |
1924 widokówka Swoszowice, czysta. | |
| 80 PLN | |
8075 |
1925 widokówka Gostyń, czysta. | |
| 40 PLN | |
8076 |
1925 widokówka Puck, czysta. | |
| 40 PLN | |
8077 |
1926 widokówka Tczew, Hala Miejska, czysta (z książeczki). | |
| 20 PLN | |
8078 |
1926 widokówka Wisła - Śląsk Cieszyński, czysta. | |
| 25 PLN | |
8079 |
1926 widokówka Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, wydanie dla biura w Warszawie, czysta. | |
| 80 PLN | |
8080 |
1926 około, widokówka fotograficzna przedstawiająca szyb naftowy, nad bramą napis "Galicyjskie Karpackie Akcyjne Towarzystwo Naftowe dawniej Bergheim & MacGarvey sekcja Ratoczyn", z obiegu (znaczek zdjęty); sucho tłoczony znak nakładcy "W.SELINGER FOTOGRAF BORYSŁAW"; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 200 PLN | |
8081 |
1926 widokówka z pałacem w Kopaszewie. | |
| 90 PLN | |
8082 |
1927 widokówka Hel - latarnia morska, zapisana bez obiegu. | |
| 70 PLN | |
8083 |
1928 widokówka Lisków, Poczta i urząd gminny, czysta. | |
| 60 PLN | |
8084 |
1928 widokówka Lisków, Seminarjum nauczycielskie, czysta. | |
| 40 PLN | |