Die Auktion endet am 06.05.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 87. Ansichtskarten von polnischen Gebieten

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
8045

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
8046

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


40 PLN
8047

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
8048

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
8049

1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta.


20 PLN
8050

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.


40 PLN
8051

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.


20 PLN
8052

1917 widokówka Wilno, Zaułek Bernardyński, czysta.


30 PLN
8053

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.


20 PLN
8054

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN
8055

1917 widokówka Grodno, Stary Zamek, czysta.


35 PLN
8056

1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta.


20 PLN
8057

1917 widokówka z Warszawy.


50 PLN
8058

1917 widokówka ze Lwowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


15 PLN
8059

1917 widokówka z Rzeszowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


25 PLN
8060

1918 widokówka Stryj, z obiegu.


20 PLN
8061

1918 widokówka z Grudziądza z obiegu pocztowego.


40 PLN
8062

1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta.


40 PLN
8063

1919 widokówka Dąbrowa, ulica Francuska, czysta (z zeszyciku).


40 PLN
8064

1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie).


70 PLN
8065

1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania.


60 PLN
8066

1919 widokówka z Krakowa.


40 PLN
8067

1920 widokówka reklamowa szampana Leon Chandon wydana dla przedstawicielstwa w Warszawie, czysta.


100 PLN
8068

1920 około, widokówka Krotoszyn zamek (Krotoschin Schloss), czysta.


40 PLN
8069

1920 około, widokówka Inowrocław (Hohensalza Friedrichsplatz), czysta.


40 PLN
8070

1920 około, widokówka z Krakowa.


40 PLN
8071

1922 widokówka Gdańsk (Alte Krantor) żuraw, z obiegu.


30 PLN
8072

1923 widokówka Częstochowa, czysta.


45 PLN
8073

1923 widokówka Busko - willa "Brzozówka, z obiegu.


50 PLN
8074

1924 widokówka Swoszowice, czysta.


80 PLN
8075

1925 widokówka Gostyń, czysta.


40 PLN
8076

1925 widokówka Puck, czysta.


40 PLN
8077

1926 widokówka Tczew, Hala Miejska, czysta (z książeczki).


20 PLN
8078

1926 widokówka Wisła - Śląsk Cieszyński, czysta.


25 PLN
8079

1926 widokówka Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, wydanie dla biura w Warszawie, czysta.


80 PLN
8080

1926 około, widokówka fotograficzna przedstawiająca szyb naftowy, nad bramą napis "Galicyjskie Karpackie Akcyjne Towarzystwo Naftowe dawniej Bergheim & MacGarvey sekcja Ratoczyn", z obiegu (znaczek zdjęty); sucho tłoczony znak nakładcy "W.SELINGER FOTOGRAF BORYSŁAW"; bardzo dobry stan zachowania.


200 PLN
8081

1926 widokówka z pałacem w Kopaszewie.


90 PLN
8082

1927 widokówka Hel - latarnia morska, zapisana bez obiegu.


70 PLN
8083

1928 widokówka Lisków, Poczta i urząd gminny, czysta.


60 PLN
8084

1928 widokówka Lisków, Seminarjum nauczycielskie, czysta.


40 PLN