Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1860 Królestwo Polskie, pierwszy polski znaczek za 10 kop. w kolorach niebieskim i ciemnoróżowym, co rzadkie rysunek z obu klisz bez większych usterek, papier średniej grubości z lekko prześwitującym rysunkiem na odwrocie, oryginalne gumowanie na całej powierzchni ze śladem podlepki; poza uszkodzonym lewym górnym narożnikiem zachował się w dobrym stanie; sygnowany WR - Rachmanow, kolorowy fotoatest.

Lot # 14579

Auctionen 54
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 12 000 PLN
Katalog: Fi.1ad
Kategorie: Königreich Polen

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück