1916 Legiony Polskie - II Brygada, formularz wysłany 6.I za pośrednictwem poczty polowej 355 do miejscowości Rzęsna Polska, czytelna odbitka stempla formacyjnego z orłem "Komenda 6.Szwadronu ułanów Leg.Pol." - nieopisanego u Berka !!! na odwrocie sygnatura w ramce DEKA; dobry stan zachowania (przebarwienia); z kolekcji S.Rosińskiego.
Schließen: | Die Auktion ist beendet |
Aktueller Preis: | 450 PLN |
Katalog: |
Kategorie: | Feldpost im I Weltkrieg |
Anzahl der Gebote: | 0 Die Geschichte bietet |