Die Auktion endet am 08.07.2024
Zurück

Beschreibung

1918 seria pomnikowa, seria znaczków z nadrukami odwróconymi, rzadka bez podlepki ani jej śladu, bardzo ładny stan zachowania, najdroższa wartość sygnowana Fogler, gwarancja Gryżewski i Mikulski, pozostałe gwarancja Mikulski(1), Schmutz(2).

Lot # 27281

Auctionen 119
Beobachte
Schließen: 08.07.2024 22:00
Der Preis: 6 000 PLN
Aktueller Preis: 6 000 PLN
Katalog: Fi.2-5 No
Kategorie: Überdruckausgaben 1918-1919

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet

Auktion

Mindestgebot6 000 PLN
Gebotsbetrag
PLN
Währung Mindestgebot
USD ~ 1 538.46 $
GBP ~ 1 224.49 $
EUR ~ 1 411.76 $
Zurück