Die Auktion endet am 08.07.2024
Zurück

Beschreibung

1939 "1919-1939 XX-LECIE POLSKIEJ KOMUNIKACJI LOTNICZEJ" Warszawa 2 LOT, stempel okolicznościowy odciśnięty idealnie 17 VI (wg Myślickiego stopień rzadkości C) na kopercie lotniczej o sygnaturze "P.P.T.T. Nr 310/Poczt. (II-1939 r.)"; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 39 014).

Lot # 50274

Auctionen 116
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 120 PLN
Katalog: Fi.286I
Mi.297
Kategorie: Polen zwischen den Weltkriegen

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück