Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1950 "groszy - lokalny", Bielsko 2 - znaczek za 15 zł Plan 6-letni z wyraźnym czerwonym nadrukiem lokalnym typu 28 - frankatura mieszana ze znaczkami bez nadruku, list polecony wysłany 20.12 do Warszawy, znaczki skasowane jednoobrączkowym datownikiem BIELSKO 1 z wyróżnikiem "a", na odwrocie datownik odbiorcze z 21.XII; koperta firmowa "BIELSKA KOLEJ ELEKTRYCZNA Przymusowy Zarząd Państwowy Ministerstwa Komunikacji"; całości ofrankowane znaczkami z nadrukami lokalnymi, nawet te najpopularniejsze, należą do bardzo rzadkich; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 14830

Auctionen 103
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 2 000 PLN
Katalog: Fi.527II, 449, 522,
Mi.665, 484, 550
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück