Die Auktion beginnt am 19.04.2024
Zurück

Beschreibung

1945 ZNACZNE PRZESUNIĘCIE KOLORU CZARNEGO NA ZNAKU OPŁATY, poczty międzyobozowe w Niemczech - Lubeka, "Syrena", karta pocztowa o sygnaturze L.Z.6.45.25000(1008); bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 13214

Auctionen 93
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 250 PLN
Katalog: Fi.Cp2a
Kategorie: Gefangenlager und Interniertenpost im II Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück