Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1945 Liga Morska, parka znaczków za 2+4 zł. ze znacznie przesuniętym w górę jednym rzędem perforacji poziomej - takie jednostkowe przesunięcia perforacji (tylko na jednym poziomie a dalej znowu normalnie) są rzadkie; dolny znaczek jest jak cięty z jednej strony; oba z błędami: górny z poz.20 "biała plama pod 1920", dolny z poz.25 "Ligac zamiast Liga", oba znaczki z uszkodzoną gumą (prześwitki), sygnowane MK w ramce.

Lot # 36007

Auctionen 76
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 120 PLN
Katalog: Fi.369B
Mi.401
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück