Die Auktion beginnt am 20.09.2024
Zurück

Beschreibung

1929 list lotniczy wysłany 31.XII z Warszawy do Lwowa z dodatkową rzadką nalepka LOPP bez perforacji z lewej strony, kasownik odbiorczy Lwów, na odwrocie sygnatura w ramce DEKA; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienia).

Lot # 19055

Auctionen 31
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 240 PLN
Katalog: Fi.219
Mi.227
Kategorie: Flugpost

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück