Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
19035 |
1983 karta o sygnaturze (1984r.) z prywatnym dodrukiem - "Wystawa książek i ekslibrisów 400 rocznica śmierci Jana Kochanowskiego - wieszcza z Czarnolasu Ostrów Wielkopolski, 26 wrześna 1984". | 20 PLN | 20 PLN | |
19038 |
1984 karta z prywatnym dodrukiem - "Międzynarodowe Sympozjum Naukowe - Społeczno-kulturowe problemy rozwoju nauki i cywilizacji w 50-tą rocznicę śmierci Marii Curie-Skłodowskiej LUBLIN 31 V - 2 VI 1984". | 20 PLN | 20 PLN | |
19055 |
1929 list lotniczy wysłany 31.XII z Warszawy do Lwowa z dodatkową rzadką nalepka LOPP bez perforacji z lewej strony, kasownik odbiorczy Lwów, na odwrocie sygnatura w ramce DEKA; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienia). | 250 PLN | 240 PLN | |
19076 |
1934 Nowy Jork - Warszawa lot transatlantycki braci Adamowiczów, koperta z autografami obu pilotów, przesłana 28.VI, kasowniki odbiorcze. | 450 PLN | 450 PLN | |
19180 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek za 55 gr. rytowany, a znaczek za 1,40 zł projektowany i rytowany przez Czesława Słanię. | 40 PLN | 40 PLN | |
19192 |
1992 Estonia, Ptaki - zeszycik znaczkowy. | 20 PLN | 20 PLN | |
19212 |
1875 Bawaria, koperty, oba położenia znaków wodnych, czyste. | 60 PLN | 60 PLN | |
19253 |
1934 Saara, wydanie lotnicze, plebiscyt 1935, seria czysta na podlepkach. | 40 PLN | 40 PLN | |
19369 |
1954 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa w Moskwie, seria czysta. | 25 PLN | 25 PLN |