Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1941 Dachau - niemiecki obóz koncentracyjny, koperta z sygnaturą 1285, wysłana 9.1.41 z obozu do Korczyna, ramkowy trzywierszowy stempelek cenzury na kopercie i liście na formularzu obozowym, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 15591

Auctionen 113
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 400 PLN
Katalog:
Kategorie: Lagerpost in II Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück