Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1940 polska karta pocztowa za 15 gr z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, sygnatura (VI-1939); hasło propagandowe 10 - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", datowana 19.VIII i wysłana z miejscowości Niedźwiedź do Krakowa, fioletowy dwuwierszowy ramkowy stempelek agencji "Niedzwiedz über Rabka", znak opłaty unieważniono 20.8 w Rabce; walor w doskonałym stanie zachowania.

Lot # 45552

Auctionen 111
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 120 PLN
Katalog: Fi.Cp4II1
Kategorie: Generalgouvernement

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück