Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1947 Kultura Polska (II) - 3 zł nieząbkowane (Fryderyk Chopin), legitymacyjny znaczek zielonoszary na papierze bezdrzewnym (y) z oznaczeniem walca N.6.W.III. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 33196

Auctionen 105
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 50 PLN
Katalog: Fi.431Ba
Mi.465A
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück