Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
23188 |
1920 wydanie prowizoryczne, znaczek z poddrukiem lila i łukami skierowanymi do góry. | 120 PLN | 120 PLN | |
23198 |
1920 wydanie prowizoryczne, marginesowy czworoblok znaczków za 3 Mk./7.5 Pf. z szarym poddrukiem w położeniu szpice w górę, z numerem nakładu H 3348.19 (Fi.600.-), piękny stan. | 600 PLN | 600 PLN | |
23199 |
1921 znaczki na przesyłki lotnicze. | 20 PLN | 20 PLN | |
23202 |
1921 Koga. | 60 PLN | 60 PLN | |
23209 |
1921 znaczek na przesyłki lotnicze z abklaczem. | 80 PLN | 80 PLN | |
23221 |
1921 herb Gdańska, seria znaczków dopłaty w czworoblokach z dodatkowymi odmianami (13 znaczków). | 100 PLN | 100 PLN | |
23223 |
1921 herb Gdańska. | 120 PLN | 120 PLN | |
23227 |
1921 wydanie przedrukowe - herb Gdańska w ośmiokątnej tarczy, narożny czworoblok znaczków urzędowych za 30 Pf., prawy górny z błędem na poz.82 "gwóźdź przed D", gwarancja z opisem Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
23262 |
1923 wydanie przedrukowe, luzak z serii. | 40 PLN | 45 PLN | |
23263 |
1923 wydanie przedrukowe. | 40 PLN | 55 PLN | |
23265 |
1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie. | 70 PLN | 75 PLN | |
23270 |
1923 wydanie definitywne znaczków dopłaty. | 30 PLN | 30 PLN | |
23293 |
1924 znaczek wydania obiegowego - zabytki Gdańska. | 160 PLN | 160 PLN | |
23296 |
1924-25 wydanie przedrukowe znaczków urzędowych, seria czysta z lekkimi podlepkami, w ładnym stanie, gwarancja jeden znaczek Krawczyk, reszta Schmutz. | 500 PLN | 500 PLN | |
23322 |
1928/1934 wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karton jasnobrunatny marmurkowany, ilustracja Freie Stadt Danzig; Werderlandschaft; zalana litera k w Postkarte; bardzo dobry stan zachowania. | 240 PLN | 216 PLN | |
23371 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 29 na tej karcie nienotowany!!! bardzo dobry stan zachowania. | 300 PLN | 300 PLN | |
23374 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 2 na doklejonym znaczku za 2,5 fen. | 80 PLN | 70 PLN | |
23377 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1. | 40 PLN | 36 PLN | |
23387 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarożółtym, stemplowana. | 180 PLN | 180 PLN | |
23389 |
1918 wydanie lubelskie, gwarancja Pelczar. | 80 PLN | 72 PLN | |
23404 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33, gwarancja Pelczar. | 80 PLN | 80 PLN | |
23405 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem typ 120. | 100 PLN | 130 PLN | |
23412 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98, gwarancja Pelczar. | 50 PLN | 50 PLN | |
23419 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 32. | 40 PLN | 40 PLN | |
23434 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja Pelczar. | 60 PLN | 60 PLN | |
23481 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 150 PLN | 150 PLN | |
23501 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 150 PLN | 150 PLN | |
23502 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 150 PLN | 150 PLN | |
23506 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 150 PLN | 150 PLN | |
23511 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 150 PLN | 150 PLN | |
23533 |
1937 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty z sygnaturą II.1937, koperta zaklejona. | 60 PLN | 170 PLN | |
23592 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 13. | 40 PLN | 40 PLN | |
23600 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 4. | 40 PLN | 40 PLN | |
23603 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 3. | 40 PLN | 40 PLN | |
23605 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 2. | 40 PLN | 40 PLN | |
23622 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 7b. | 80 PLN | 230 PLN | |
23623 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | 100 PLN | 100 PLN | |
23628 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | 80 PLN | 210 PLN | |
23634 |
1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12 bez napisu "Ob.". | 30 PLN | 30 PLN | |
23637 |
1947 Belweder, całostka z nakładu z wydrukowana ceną kartki. | 40 PLN | 40 PLN |