Die neu Auktion wird bald beginnen

Ergebnisse

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
11056

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara.

40 PLN40 PLN
11057

1918 wydanie PP/GGW, kartka miejscowo użyta w Warszawie 19.12.1918 z nadrukiem typ 1.

80 PLN70 PLN
11073

1919 wydanie krakowskie, adres przesyłowy z nadrukiem typ 31, stan idealny.

200 PLN230 PLN
11080

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 104.

300 PLN270 PLN
11081

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 96 - listek koniczyny zamiast rombu.

300 PLN270 PLN
11085

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 45.

300 PLN270 PLN
11086

1919 wydanie krakowskie, całostka część na odpowiedź z nadrukiem typ 44, na odwrocie podlepka.

60 PLN60 PLN
11098

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 15.

40 PLN40 PLN
11112

1919 kartka z Pabianic 1.VI.19 do brygady artylerii polowej w Rembertowie.

80 PLN100 PLN
11118

1919 kartka do obrotu zagranicznego w kolorze karminowym.

40 PLN36 PLN
11121

1919 kartka do obrotu zagranicznego, niedobicia liter.

40 PLN40 PLN
11123

1919 podwójna kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej" z opłacona odpowiedzią w układzie z odwrotnie wydrukowanymi kartkami - góra karty I połączona z dołem karty II.

300 PLN270 PLN
11125

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - liść koniczyny zamiast rombu.

600 PLN540 PLN
11127

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 57 i abklaczem na odwrocie.

600 PLN600 PLN
11132

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 9 z pojedynczym ozdobnikiem.

400 PLN400 PLN
11133

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 2 - skrót nominału "hal" z podniesiona literą l, zaplamienie na odwrocie.

500 PLN2 383 PLN
11134

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z ukośnym nadrukiem typu 7.

180 PLN180 PLN
11136

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z przesunietym nadrukiem typ 14.

200 PLN200 PLN
11139

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne, nadruk typ 2 z opuszczoną literą l w hal.

120 PLN130 PLN
11140

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne, nadruk typ 2 z opuszczoną literą l w hal.

120 PLN120 PLN
11141

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ 2, litera l w nadruku opuszczona.

100 PLN100 PLN
11151

1920 kartka z hasłem propagandowym w układzie - wszystkie litery jednakowego kroju.

30 PLN30 PLN
11157

1920 karta do obrotu krajowego na kartonie szarym, linia dzieląca kartkę pod "P" napisu KARTA POCZTOWA.

60 PLN50 PLN
11161

1920 karta do obrotu krajowego na kartonie żółtobrązowym, hasło propagandowe D (cytat Hugona Kołłątaja); pionowa linia pęknięta.

120 PLN100 PLN
11182

1923 pokwitowanie telegraficzne.

80 PLN72 PLN
11183

1923 pokwitowanie telegraficzne.

50 PLN55 PLN
11211

1934 kartka z ilustracją nr 24 wysłana z Warszawy do Wiednia.

40 PLN110 PLN
11212

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 4 - Hołd trzech króli - jeden z królów; karta wysłana 5.II.1935 z miejscowości Oksa do Kielc.

50 PLN50 PLN
11216

1935 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ II i ilustracją nr 15.

35 PLN35 PLN
11227

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie - kapela huculska, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN80 PLN
11228

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno - kościół św.Anny, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania.

70 PLN60 PLN
11229

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

60 PLN54 PLN
11255

1939 kartka wysłana z Warszawy 4.VI.39, całostka z ilustracją 64 - o tematyce PCK.

80 PLN80 PLN
11256

1944 wydanie prowizoryczne, Fryderyk Chopin.

300 PLN270 PLN
11257

1944 wydanie prowizoryczne, Maria Skłodowska - Curie, Nobel w dziedzinie fizyki 1903 i drugi w dziedzinie chemii 1911.

200 PLN180 PLN
11258

1944 wydanie prowizoryczne, Mikołaj Kopernik.

300 PLN270 PLN
11267

1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49.

20 PLN20 PLN
11268

1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN150 PLN
11271

1949 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej wartości "10 zł" na karcie ze znakiem opłaty "Polacy walczący w Hiszpanii" - jedna z najrzadszych całostek polskich (nakład 2144 sztuk), z oryginalnego obiegu pocztowego unikalna, wysłana 15.III.1950 z Brzeska do Krakowa; piękny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

2 500 PLN2 500 PLN
11274

1951 całostka z nadrukiem groszy typ 2 z niedobitą końcówką nadruku, gwarancja Jungjohann, Petriuk.

35 PLN35 PLN