Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
20564 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 160 PLN | 160 PLN | |
20571 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym J. | 20 PLN | 20 PLN | |
20581 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, całostka o sygnaturze X-1937, z hasłem propagandowym L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ. | 30 PLN | 27 PLN | |
20599 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym, hasło propagandowe 12, napis "Ob". | 35 PLN | 31 PLN | |
20600 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | 50 PLN | 45 PLN | |
20604 |
1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | 40 PLN | 36 PLN | |
20605 |
1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49. | 15 PLN | 13 PLN | |
20606 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; bardzo dobry stan zachowania. | 150 PLN | 135 PLN | |
20607 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | 60 PLN | 54 PLN | |
20614 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 19. | 15 PLN | 13 PLN | |
20676 |
1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.74). | 30 PLN | 30 PLN | |
20721 |
1934 XXII Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Bennetta w Warszawie, zestaw: karta przewieziona balonem "Legionowo" i koperta z nalepką Aeroklubu RP, przewieziona balonem "Syrena", zwraca uwagę niespotykane użycie na kopercie dwóch stempli okolicznościowych: polskiego i francuskiego; | 300 PLN | 300 PLN | |
20755 |
1960 Lot balonu "Katowice" Na Południe, dodatkowy znaczek opłaty balonowej z wyraźną podwójną perforacją poziomą na dole, na górze nieperforowany; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | 120 PLN | 120 PLN | |
20757 |
1960 Lot balonu "Katowice" Na Południe, dekoracyjna całość, znaczek dodatkowej opłaty balonowej bez perforacji poziomej na górze. | 35 PLN | 35 PLN | |
20761 |
1960 pierwszy lot na trasie Paryż - Warszawa - Moskwa. | 10 PLN | 8 PLN | |
20891 |
1993 Litwa, wizyta Jana Pawła II | 10 PLN | 10 PLN | |
20898 |
1997 Watykan, 100 rocznica urodzin Pawła VI, na przywieszkach herb Jana Pawła II.. | 20 PLN | 20 PLN | |
20935 |
1962 Polphilex 62, Wystawa Filatelistyczna w Londynie, arkusik pamiątkowy Józef Piłsudski - Obrońca Europy. | 20 PLN | 20 PLN | |
20938 |
1966 1000-lecie Chrztu Polski, rocznicowy znaczek amerykański na ilustrowanej, dekoracyjnej kopercie FDC. | 30 PLN | 30 PLN | |
20939 |
1966 ASDA Wystawa Filatelistyczna, winieta okolicznościowa w formie bloczka. | 20 PLN | 20 PLN | |
20946 |
1988 wydawnictwo okolicznościowe Polskiego Instytutu i Muzeum gen. Władysława Sikorskiego w Londynie z okazji 70. rocznicy odzyskania niepodległości. | 30 PLN | 30 PLN | |
20950 |
1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu. | 120 PLN | 120 PLN | |
21037 |
1915 widokówka legionowa. | 10 PLN | 10 PLN | |
21076 |
1916 widokówka legionowa. | 10 PLN | 10 PLN | |
21140 |
1919 widokówka Grudziądz, czysta. | 40 PLN | 40 PLN | |
21144 |
1919 widokówka Puck, rynek, czysta. | 70 PLN | 70 PLN | |
21164 |
1922 widokówka Poznań. | 10 PLN | 9 PLN |