Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
11566 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 76, gwarancja Landre,. | 950 PLN | 950 PLN | |
11568 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 35 z błędem "cienkie Z", bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | 3 000 PLN | 3 000 PLN | |
11573 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja Miszczak. | 1 200 PLN | 1 100 PLN | |
11575 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 6 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
11576 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 18, gwarancja Mikstein. | 100 PLN | 100 PLN | |
11577 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 94, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 90 PLN | 115 PLN | |
11582 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", praktycznie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Jungjohann. | 600 PLN | 550 PLN | |
11588 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja Schmutz. | 700 PLN | 700 PLN | |
11589 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 58, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 600 PLN | 660 PLN | |
11591 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja Schmutz. | 1 800 PLN | 1 750 PLN | |
11592 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.1, cień śladu po podlepce, gwarancja i opis Koopman, gwarancja i atest Petriuk. | 1 200 PLN | 1 100 PLN | |
11595 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 82, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 120 PLN | 120 PLN | |
11600 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja. | 250 PLN | 250 PLN | |
11604 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.46 "uszkodzone P w POCZTA", na wycinku, gwarancja i opis pozycji Jungjohann BPP. | 100 PLN | 100 PLN | |
11605 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Ryblewski. | 350 PLN | 350 PLN | |
11609 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja Schmutz. | 220 PLN | 220 PLN | |
11611 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 96 - uszkodzone P w POCZTA, gwarancja Wiatrowski, Schmutz. | 200 PLN | 210 PLN | |
11616 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, gwarancja. | 2 000 PLN | 2 000 PLN | |
11617 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem drugą formą poz.79, w bardzo ładnym stanie, czytelnie skasowany w Białej, gwarancja Ernst, Gryżewski, z opisem i dodatkową sygnaturą SM Mikstein. | 3 500 PLN | 3 500 PLN | |
11618 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z linią kropek po lewej i jedną po prawej, gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
11621 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | 20 PLN | 20 PLN | |
11624 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB poz. 90, znaczek posiada usuniętą podlepkę i na pierwszy rzut oka wygląda postfrisz, gwarancja Koopman, Mikulski. | 1 100 PLN | 1 150 PLN | |
11626 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 88, znaczek w idealnym stanie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 1 500 PLN | 1 850 PLN | |
11627 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 54, gwarancja Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
11631 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.20 "uszkodzone K", na wycinku, gwarancja Jungjohann BPP. | 60 PLN | 60 PLN | |
11644 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Kronenberg. | 250 PLN | 270 PLN | |
11649 |
1919 wydanie krakowskie, znaczki z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87 i z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja. | 60 PLN | 60 PLN | |
11650 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.85 "pęknięte K", lekki ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | 60 PLN | 60 PLN | |
11652 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", praktycznie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Mikstein,. | 130 PLN | 130 PLN | |
11655 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
11656 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88-89, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN | |
11658 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79-80, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
11659 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 52, gwarancja. | 25 PLN | 25 PLN | |
11667 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i oznaczenie Mikstein. | 200 PLN | 276 PLN | |
11669 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.66, w bardzo ładnym stanie, sygnatura (SM), gwarancja i opis Mikstein, Schmutz. | 2 400 PLN | 2 400 PLN | |
11670 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 74, znaczek bez gumy, gwarancja Schmutz. | 20 PLN | 55 PLN | |
11671 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Schmutz. | 75 PLN | 75 PLN | |
11673 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 45 PLN | 50 PLN | |
11678 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
11680 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.75, gwarancja i opis Mikstein, Krawczyk. | 40 PLN | 40 PLN |