Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
15007 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 25. | 90 PLN | 90 PLN | |
15009 |
1933 całostka wydania przedrukowego. | 80 PLN | 110 PLN | |
15011 |
1934 całostka do korespondencji z zagranicą z sygnaturą IX-1934. | 70 PLN | 70 PLN | |
15014 |
1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N. | 20 PLN | 18 PLN | |
15016 |
1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym J. | 15 PLN | 13 PLN | |
15019 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | 30 PLN | 30 PLN | |
15020 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | 20 PLN | 20 PLN | |
15023 |
1938 całostka na przesyłki zagraniczne. | 40 PLN | 36 PLN | |
15028 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 15. | 40 PLN | 40 PLN | |
15032 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 39. | 100 PLN | 100 PLN | |
15033 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | 100 PLN | 90 PLN | |
15046 |
1947 "MUZEUM - PAŃSTWOWE OŚWIĘCIM" komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu; bardzo dobry stan zachowania. | 70 PLN | 60 PLN | |
15115 |
1964 wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, znaczne przesunięcie barwy brązowooliwkowej, doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz. | 250 PLN | 250 PLN | |
15123 |
1969 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI.70. | 10 PLN | 10 PLN | |
15199 |
1937 IX Krajowe Zawody Balonów Wolnych o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Toruniu, widokówka przesłana balonem "Gopło", stempel okolicznościowy w kolorze czarnym; przewieziono tylko 91 sztuk poczty! bardzo dobry stan zachowania. | 600 PLN | 600 PLN | |
15206 |
1939 list z lotu z okazji XX lecia polskiej komunikacji lotniczej z Gdyni do Warszawy. | 80 PLN | 80 PLN | |
15207 |
1939 list z lotu z okazji XX lecia polskiej komunikacji lotniczej z Katowic do Warszawy. | 80 PLN | 80 PLN | |
15237 |
1962 XIV lot szybowca "Bocian" z okazji Narciarskich Mistrzostw Świata FIS w Zakopanem, dekoracyjna koperta z dodatkowym znaczkiem opłaty szybowcowej z przywieszką. | 35 PLN | 35 PLN | |
15302 |
1958 lot rakietowy Koszalin - Bernau i znaczek z okazji rocznicy ustanowienia granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej. | 25 PLN | 25 PLN | |
15303 |
1960 Ignacy Jan Paderewski, znaczek amerykański na ilustrowanej kopercie FDC. | 30 PLN | 27 PLN | |
15344 |
1916 widokówka Lublin, czysta. | 35 PLN | 35 PLN | |
15353 |
1918 widokówka Grudziądz, czysta. | 50 PLN | 50 PLN | |
15355 |
1919 widokówka Częstochowa, czysta. | 40 PLN | 40 PLN | |
15379 |
1973 widokówka Westerplatte - różne widoki, czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
15380 |
1940 Wojciech Kossak - jeden z najsłynniejszych polskich malarzy batalistów przełomu XIX/XX wieku, bardzo popularny i lubiany ze względu na malowaną tematykę, autograf artysty na miejscowej karcie pocztowej wysłanej przez malarza 26.VIII w Warszawie. | 300 PLN | 300 PLN |