Die Auktion endet am 06.05.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
9606

100 PLN130 PLN
9624

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak ZTA", gwarancja i opis Miszczak.

20 PLN20 PLN
9631

1 000 PLN1 050 PLN
9634

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 7 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja Mikstein, Schmutz.

200 PLN200 PLN
9635

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz.

300 PLN270 PLN
9636

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 6, gwarancja Schmutz.

300 PLN270 PLN
9643

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz.

1 800 PLN1 620 PLN
9645

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", lewy znaczek bez błędu z minimalnym śladem po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

2 000 PLN2 150 PLN
9646

1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan - prawie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Ryblewski.

1 000 PLN1 000 PLN
9647

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", stan idealny, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

2 000 PLN2 000 PLN
9653

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

25 PLN25 PLN
9656

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB poz.12 w bardzo ładnym stanie, sygnatura (SM), gwarancja i opis Mikstein.

2 800 PLN2 800 PLN
9657

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB poz. 12, stan postfrisch, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

2 800 PLN2 800 PLN
9659

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 56, gwarancja Schmutz.

70 PLN70 PLN
9660

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", znaczek z błędem Postfrisch, gwarancja Mikstein, Ryblewski.

800 PLN800 PLN
9661

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.2, gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
9669

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, z niekatalogowanym błędem "kropka w rombie", gwarancja Mikstein, z opisem Krawczyk.

80 PLN72 PLN
9673

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukami pierwszej formy z poz. 3-4, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

100 PLN90 PLN
9674

1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz.

180 PLN160 PLN
9676

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 57, gwarancja Schmutz.

25 PLN25 PLN
9677

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 1, gwarancja.

35 PLN35 PLN
9680

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 71, gwarancja Mikstein, Schmutz.

40 PLN36 PLN
9681

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem formy pierwszej z poz. 32/43, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN140 PLN
9683

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, gwarancja Schmutz.

25 PLN40 PLN
9688

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 44 z błędem "cienkie Z", praktycznie niewidoczny ślad po usuniętej podlepce, rzadki znaczek w bardzo dobrym stanie, fotoatest Kronenberg.

4 900 PLN4 900 PLN
9689

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.55, ładny egzemplarz, gwarancja Mikstein, z opisem Perzyński.

80 PLN110 PLN
9692

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

70 PLN70 PLN
9695

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 32, gwarancja.

280 PLN252 PLN
9698

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnoszaroniebieskim na papierze szarawym z nadrukiem typ V, gwarancja i opis Schmutz.

220 PLN198 PLN
9699

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnoszaroniebieskim na papierze jasnoszary z nadrukiem typ V, gwarancja i opis Schmutz.

200 PLN150 PLN
9700

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein, Miszczak.

400 PLN360 PLN
9707

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC poz. 44, gwarancja Schmutz.

35 PLN35 PLN
9711

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 5, gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN55 PLN
9714

1919 wydanie poznańskie, seria, najdroższy znaczek gwarancja Schmutz.

150 PLN150 PLN
9716

1919 wydanie poznańskie, czworoblok z poz. 21/32, znaczek z poz. 21 z błędem "uszkodzone zta", stan gabinetowy, gwarancja i opis Schmutz.

750 PLN675 PLN
9721

1919 wydanie poznańskie, czworoblok z nadrukiem z poz. 21/32, górny lewy znaczek z błędem "przecięte t", pustopole, gwarancja Schmutz.

300 PLN270 PLN
9722

1919 wydanie poznańskie, sześcioblok z maszynową numeracją na marginesie.

40 PLN36 PLN
9723

1919 wydanie poznańskie, czworoblok z maszynową numeracją na marginesie.

30 PLN45 PLN
9734

1919 wydanie poznańskie, marginesowy czworoblok znaczków za 10/40 f., prawy górny z błędem na poz.72 "krótsza kreska - 16,5 zamiast 18mm", na dolnych plamki między liczbami 10 i lekko ścięte 0 w 10, gwarancja i opis Falkowski.

120 PLN108 PLN
9749

1919 kartka z oryginalnego obiegu z Ostrołęki do Łodzi z prowizorycznym niemym kasownikiem.

800 PLN800 PLN