Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
9606 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | 100 PLN | 130 PLN | |
9624 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak ZTA", gwarancja i opis Miszczak. | 20 PLN | 20 PLN | |
9631 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą pierwszą poz. 82, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 1 000 PLN | 1 050 PLN | |
9634 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 7 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja Mikstein, Schmutz. | 200 PLN | 200 PLN | |
9635 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | 300 PLN | 270 PLN | |
9636 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 6, gwarancja Schmutz. | 300 PLN | 270 PLN | |
9643 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 1 800 PLN | 1 620 PLN | |
9645 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", lewy znaczek bez błędu z minimalnym śladem po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | 2 000 PLN | 2 150 PLN | |
9646 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan - prawie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Ryblewski. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
9647 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", stan idealny, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | 2 000 PLN | 2 000 PLN | |
9653 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | 25 PLN | 25 PLN | |
9656 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB poz.12 w bardzo ładnym stanie, sygnatura (SM), gwarancja i opis Mikstein. | 2 800 PLN | 2 800 PLN | |
9657 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB poz. 12, stan postfrisch, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 2 800 PLN | 2 800 PLN | |
9659 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 56, gwarancja Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
9660 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", znaczek z błędem Postfrisch, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | 800 PLN | 800 PLN | |
9661 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.2, gwarancja i opis. | 40 PLN | 40 PLN | |
9669 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, z niekatalogowanym błędem "kropka w rombie", gwarancja Mikstein, z opisem Krawczyk. | 80 PLN | 72 PLN | |
9673 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukami pierwszej formy z poz. 3-4, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 100 PLN | 90 PLN | |
9674 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | 180 PLN | 160 PLN | |
9676 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 57, gwarancja Schmutz. | 25 PLN | 25 PLN | |
9677 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 1, gwarancja. | 35 PLN | 35 PLN | |
9680 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 71, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 40 PLN | 36 PLN | |
9681 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem formy pierwszej z poz. 32/43, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 140 PLN | |
9683 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, gwarancja Schmutz. | 25 PLN | 40 PLN | |
9688 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 44 z błędem "cienkie Z", praktycznie niewidoczny ślad po usuniętej podlepce, rzadki znaczek w bardzo dobrym stanie, fotoatest Kronenberg. | 4 900 PLN | 4 900 PLN | |
9689 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.55, ładny egzemplarz, gwarancja Mikstein, z opisem Perzyński. | 80 PLN | 110 PLN | |
9692 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
9695 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 32, gwarancja. | 280 PLN | 252 PLN | |
9698 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnoszaroniebieskim na papierze szarawym z nadrukiem typ V, gwarancja i opis Schmutz. | 220 PLN | 198 PLN | |
9699 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnoszaroniebieskim na papierze jasnoszary z nadrukiem typ V, gwarancja i opis Schmutz. | 200 PLN | 150 PLN | |
9700 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein, Miszczak. | 400 PLN | 360 PLN | |
9707 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC poz. 44, gwarancja Schmutz. | 35 PLN | 35 PLN | |
9711 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 5, gwarancja i opis Schmutz. | 30 PLN | 55 PLN | |
9714 |
1919 wydanie poznańskie, seria, najdroższy znaczek gwarancja Schmutz. | 150 PLN | 150 PLN | |
9716 |
1919 wydanie poznańskie, czworoblok z poz. 21/32, znaczek z poz. 21 z błędem "uszkodzone zta", stan gabinetowy, gwarancja i opis Schmutz. | 750 PLN | 675 PLN | |
9721 |
1919 wydanie poznańskie, czworoblok z nadrukiem z poz. 21/32, górny lewy znaczek z błędem "przecięte t", pustopole, gwarancja Schmutz. | 300 PLN | 270 PLN | |
9722 |
1919 wydanie poznańskie, sześcioblok z maszynową numeracją na marginesie. | 40 PLN | 36 PLN | |
9723 |
1919 wydanie poznańskie, czworoblok z maszynową numeracją na marginesie. | 30 PLN | 45 PLN | |
9734 |
1919 wydanie poznańskie, marginesowy czworoblok znaczków za 10/40 f., prawy górny z błędem na poz.72 "krótsza kreska - 16,5 zamiast 18mm", na dolnych plamki między liczbami 10 i lekko ścięte 0 w 10, gwarancja i opis Falkowski. | 120 PLN | 108 PLN | |
9749 |
1919 kartka z oryginalnego obiegu z Ostrołęki do Łodzi z prowizorycznym niemym kasownikiem. | 800 PLN | 800 PLN |