Die Auktion beginnt am 20.09.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
36535

1937 wydanie obiegowe.

65 PLN65 PLN
36536

1937 wydanie obiegowe.

40 PLN40 PLN
36550

1938 wydanie na przesyłki lotnicze, seria.

180 PLN180 PLN
36606

1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; karta ostemplowana grzecznościowo 24.11 w Warszawie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
36627

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42.

50 PLN50 PLN
36641

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukami typ 89, gwarancja i oznaczenie Puchała.

320 PLN320 PLN
36647

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 86.

40 PLN40 PLN
36671

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 25, gwarancja i oznaczenie Puchała.

60 PLN60 PLN
36677

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja Pelczar.

120 PLN120 PLN
36684

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

60 PLN60 PLN
36722

1920 całostka z napisem "POCZTA POLSKA" o długości około 70 mm, gwarancja Pelczar.

700 PLN700 PLN
36725

1920 kartka z hasłem propagandowym, cztery wyrazy pogrubione.

30 PLN30 PLN
36737

1921 całostka do obrotu krajowego.

20 PLN20 PLN
36746

1925 kartka z kasownikiem Bielsko 2 (na Śląsk) 23.III.25 do Czechosłowacji.

15 PLN15 PLN
36754

1927 kartka z Torunia 4.7.27 do Wielkiego Komorska, sygnatura II-1927.

10 PLN10 PLN
36756

1928 kartka z sygnaturą VIII.1928.

10 PLN10 PLN
36758

1928 Henryk Sienkiewicz, całostka makulaturowa z drukiem dwustronnym, gwarancja i opis Pelczar.

1 800 PLN1 620 PLN
36776

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN80 PLN
36777

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN80 PLN
36778

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN131 PLN
36779

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN131 PLN
36780

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN85 PLN
36781

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN131 PLN
36782

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN60 PLN
36783

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN85 PLN
36784

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN80 PLN
36785

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN131 PLN
36786

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN85 PLN
36787

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN85 PLN
36788

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN80 PLN
36799

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 1.

80 PLN80 PLN
36801

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 3.

100 PLN100 PLN
36802

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 4.

100 PLN100 PLN
36810

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 12.

100 PLN100 PLN
36811

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 13.

100 PLN90 PLN
36812

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 32.

80 PLN85 PLN
36814

90 PLN90 PLN
36815

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23.

120 PLN120 PLN
36816

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

120 PLN120 PLN
36817

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

120 PLN100 PLN