Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
51346

1940 list z Rzemienia do Nowego Sącza, prowizoryczny kasownik Rzemienia.

100 PLN100 PLN
51347

150 PLN150 PLN
51348

150 PLN150 PLN
51355

150 PLN150 PLN
51357

1940 widoki zabytkowych miast (I), seria czysta z gapami na marginesach pod którymi doklejono podlepki, bardzo dobry stan zachowania.

180 PLN190 PLN
51360

1940 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Kołbieli przez urząd zwierzchni w Warszawie 1 do Warszawy, stempel pośrednictwa.

80 PLN80 PLN
51368

75 PLN75 PLN
51378

1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, wysłana 8 XII z Warszawy do Buska-Zdroju, uszkodzona przy otwieraniu (bez ubytków).

50 PLN50 PLN
51386

1940 kartka z Gorlic do Żołyni, stempel prowizoryczny Gorlic.

120 PLN120 PLN
51391

40 PLN40 PLN
51409

1940 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta zielona o sygnaturze II.41, wysłana 30.10.1941 z Krakowa do Sanoka.

20 PLN25 PLN
51421

1940 znaczki urzędowe I wydanie, 24 gr - frankatura pojedyncza, list urzędowy w specjalnej kopercie "Amt des Generalgouverneurs Krakau" wysłany 12 XII z Krakowa do Wiednia, dodatkowa okrągła pieczęć z godłem "Bewirtschaftungsstelle für Eisen und Stahl im Generalgouvernement" (Urząd Gospodarowania Żelazem i Stalą w Generalnym Gubernatorstwie); doskonały stan zachowania.

100 PLN100 PLN
51426

1940 znaczki urzędowe II wydanie, 6 gr - frankatura wielokrotna, czworoblok na specjalnej kopercie urzędowej "Forstschutzkommando des Reichsforstmeisters" (Dowództwo Korpusu Ochrony Lasów) wysłany 15.9.43 z Krakowa do Sokołowa; dobry stan zachowania (ślady archiwizacji).

80 PLN80 PLN
51439

1940 list urzędowy z Warszawy do Niemiec.

70 PLN70 PLN
51440

1940 potwierdzenie wpłaty z Warszawy.

15 PLN15 PLN
51447

1941 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Przemyśl, stemple pośrednictwa pocztowego z Dębicy.

150 PLN130 PLN
51449

1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Rachaniach przez urząd zwierzchni w Tomaszowie Lubelskim do Niemiec, stempel pośrednictwa.

70 PLN70 PLN
51454

1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Gniewoszowa przez Końskie do Radomia, stempel pośrednictwa.

80 PLN80 PLN
51455

1941 list nadany z agencji pocztowej w Czemiernikach przez urząd zwierzchni w Radzyniu Podlaskim, stempel agencji pocztowej.

45 PLN45 PLN
51456

1941 kartka wysłana z pośrednictwa pocztowego w Zarzeczu przez urząd zwierzchni w Nisku do Rzeszowa, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51457

1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Chmielowie przez urząd zwierzchni w Tarnobrzegu do Krakowa, stempel pośrednictwa.

60 PLN70 PLN
51458

1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Rytwianach przez urząd zwierzchni w Jędrzejowa do Mińska Mazowieckiego, stempel pośrednictwa.

80 PLN80 PLN
51459

1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Piotrowicach przez urząd zwierzchni w Lublinie do Bychawy, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51462

1941 list nadany z agencji pocztowej w Wojsławicach przez urząd zwierzchni w Chełmie, stempel agencji pocztowej.

45 PLN45 PLN
51465

1941 list nadany z pośrednictwa pocztowego w Chorzelowie przez urząd zwierzchni w Mielcu do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51466

60 PLN60 PLN
51467

1941 list nadany z Pysznicy przez urząd zwierzchni w Nisku do Rzeszowa, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51468

1941 ekspresowy list polecony nadany w pośrednictwie pocztowym w Tymbarku przez urząd zwierzchni w Limanowej do Przeworska, stempel pośrednictwa.

100 PLN100 PLN
51474

1941 widoki zabytkowych budowli, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie zachowania.

750 PLN750 PLN
51487

1941 list nadany w pośrednictwie pocztowym w Końskowoli przez urząd zwierzchni w Puławach do Radomia, stempel pośrednictwa.

80 PLN80 PLN
51488

1941 list nadany z agencji pocztowej w Sulisławicach przez urząd zwierzchni w Sandomierzu, stempel agencji pocztowej.

45 PLN45 PLN
51490

1941 kartka nadana z pośrednictwa pocztowego w Kasinie Wielkiej przez urząd zwierzchni w Rabce do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51491

1941 kartka nadana z pośrednictwa pocztowego w Krużlowej Wyżnej przez urząd zwierzchni w Nowym Sączu do Dębicy, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51492

1941 kartka wysłana z pośrednictwa pocztowego w Tryńczy przez urząd zwierzchni w Przeworsku do Janówki, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51494

1941 kartka nadana z agencji pocztowej w Zbuczynie przez urząd zwierzchni w Siedlcach, stempel agencji pocztowej.

45 PLN45 PLN
51496

1941 kartka z Zgłobienia przez urząd zwierzchni w Rzeszowie do Mielca, stempel pośrednictwa pocztowego w Zgłobieniu, dodatkowo stempel propagandowy wprowadzony do użycia po ataku na Związek Radziecki "V" - wiktoria.

40 PLN50 PLN
51497

1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Bąkowej przez urząd zwierzchni w Radomiu do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51500

1941 kartka nadana z pośrednictwa pocztowego w Oleśnie przez urząd zwierzchni w Darkowie do Nowego Sącza, stempel pośrednictwa.

60 PLN60 PLN
51503

1941 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Nieborowie przez urząd zwierzchni w Łowiczu do Berlina, stempel pośrednictwa.

70 PLN70 PLN
51527

1942 kartka z Zagórza do Przeworska, dodatkowo stempel propagandowy wprowadzony do użycia po ataku na Związek Radziecki "V" - wiktoria.

40 PLN40 PLN