Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
35829 |
1945 poczty międzyobozowe w Niemczech - Lubeka, "Syrena", karta pocztowa z najrzadszą sygnaturą L.Z.7.45.25000(1591) na karcie eksponatu wystawowego, minimalnie słabszy stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
35836 |
1945 Dachau Allach, komplet bloków, cięty i ząbkowany, z dopłatą na PCK 3+7 mk. w kolorach czerwonym i granatowym, na papierze bez znaku wodnego, napis typu 1 - lekko pochyły (Fi.600.-), gwarancja i opis. | 500 PLN | 500 PLN | |
35852 |
1945 Dachau Allach, cięty blok z dopłatą na PCK, na białym papierze bez znaku wodnego, znaczek za 25 pf. w położeniu odwróconym, na marginesie sucho tłoczona pieczęć PCK. | 270 PLN | 270 PLN | |
35893 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, znaczek bez gumy, gwarancja. | 40 PLN | 36 PLN | |
35895 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 200 sztuk. gwarancja Rzadkosz. | 150 PLN | 120 PLN | |
35898 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem odwróconym, plamki na gumie, gwarancja Walocha. | 700 PLN | 560 PLN | |
35901 |
1944 Niezabitów, zestaw 13 znaczków z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | 900 PLN | 900 PLN | |
35904 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | 70 PLN | 63 PLN | |
35905 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja. | 100 PLN | 90 PLN | |
35908 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem odwróconym, stan idealny, gwarancja Walocha. | 700 PLN | 560 PLN | |
35909 |
1944 Brwinów, znaczek z podwójnym nadrukiem nominału i normalnym nadrukiem napisów z belką w barwie czarnej, fotoatest Rzadkosz. | 800 PLN | 640 PLN | |
35913 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, ślad po podklejeniu, gwarancja Walisch. | 50 PLN | 45 PLN | |
35914 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | 70 PLN | 63 PLN | |
35915 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk. | 60 PLN | 54 PLN | |
35916 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Kronenberg. | 60 PLN | 54 PLN | |
35917 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, nakład 852 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha. | 60 PLN | 54 PLN | |
35921 |
1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | 750 PLN | 600 PLN | |
35922 |
1944 Wąwolnica - wydanie prowizoryczne, jako czysty rzadki znaczek za 25/12 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym "Orzeł / 25 GR 25 / POCZTA POLSKA" (nakład 504 szt), przeważająca większość zachowała się jako kasowana, piękny stan, piękny stan, gwarancja Krawczyk. | 250 PLN | 213 PLN | |
35923 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Falkowski, Rzadkosz. | 90 PLN | 80 PLN | |
35926 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Walisch. | 90 PLN | 80 PLN | |
35927 |
1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Kronenberg. | 50 PLN | 45 PLN | |
35933 |
35944 |
35949 |
1944 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 96 sztuk, fotoatest Rzadkosz. | 550 PLN | 550 PLN | |
35951 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, nakład 200 sztuk, gwarancja Rzadkosz. | 150 PLN | 120 PLN | |
35957 |
35959 |
1944 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym w barwie czarnej, gwarancja Rzadkosz. | 70 PLN | 70 PLN | |
35960 |
1944 Brwinów, znaczek z czarnym nadrukiem lokalnym, gwarancja Walocha. | 50 PLN | 50 PLN | |
35963 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 510 sztuk, gwarancja Miszczak, Walocha. | 60 PLN | 54 PLN | |
35988 |
35991 |
1944 Brwinów, znaczek z przesuniętym nadrukiem lokalnym - napis Brwinów na górze znaczka, niewielki nieznany nakład, fotoatest Rzadkosz. | 450 PLN | 460 PLN | |
36012 |
1945 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 350 sztuk, gwarancja Rzadkosz. | 80 PLN | 80 PLN | |
36014 |
1945 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Danowski, Rzadkosz. | 100 PLN | 100 PLN | |
36019 |
1945 Brwinów, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 200 sztuk, gwarancja Rzadkosz. | 120 PLN | 120 PLN | |
36024 |
1945, niemiecka całostka z lokalnym nadrukiem z Bielska, ślady po odklejonym znaczku. Najprawdopodobniej nadruk o charakterze spekulacyjnym. | 80 PLN | 68 PLN | |
36025 |
1945, niemiecka całostka z lokalnym nadrukiem z Bielska. Najprawdopodobniej nadruk o charakterze spekulacyjnym. | 120 PLN | 102 PLN | |
36027 |
1944 Wodzowie, seria; za 25 gr w barwie jasnoczerwonej, za 50 gr. w barwie zielonej z usterką "zacięcie lewej ramki", za 1 zł w barwie ciemnoniebieskiej, pierwszy gwarancja i opis Schmutz, pozostałe gwarancja i opis Walocha. | 500 PLN | 500 PLN | |
36033 |
1944 monografia "Poczta Polska w 1944 roku" pod redakcją Andrzeja Myślickiego z kompletem arkuszy nowodruków, podstawowa literatura dla zbieraczy tego okresu, a w szczególności wydania Wodzów, bardzo dobry stan zachowania. | 80 PLN | 80 PLN | |
36037 |
1944 Wodzowie, narożny znaczek w barwie jasnoczerwonej, gwarancja z oznaczeniem. | 200 PLN | 230 PLN | |
36039 |
1944 Wodzowie, list polecony z Jarosławia do Rzeszowa nadany 18.09.44, prowizoryczny kasownik i erka z Jarosławia, przesyłka o charakterze filatelistycznym, na odwrocie stempel odbiorczy i gwarancja z oznaczeniem odmian znaczków. | 1 000 PLN | 950 PLN |