Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
19453 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. w kolorze różowokarminowym z nadrukiem drugą formą, gwarancja i opis | 80 PLN | 80 PLN | |
19456 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i oznaczenie. | 70 PLN | 70 PLN | |
19460 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 180 PLN | 210 PLN | |
19481 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szaroultramarynowym z nadrukiem drugiej formy, bardzo rzadki podstawowy znaczek katalogowany w katalogu Michla, bardzo ładny stan zachowania, fotoatest. | 14 000 PLN | 12 000 PLN | |
19503 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w barwie fioletowoniebieskiej z nadrukiem pierwszej formy z błędem kropka miedzy o i c", znaczek z poprawiana gumą, gwarancja i oznaczenie G. | 80 PLN | 80 PLN | |
19544 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem rozsunięte Po w Poczta i ols w Polska", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
19557 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w barwie szarawopurpurowej z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja i oznaczenie. | 800 PLN | 920 PLN | |
19568 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria, gwarancja Perzyński. | 150 PLN | 150 PLN | |
19585 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z odmianami znaczka Fi. 22 z nadrukiem w kolorze czarnym i fioletowym, gwarancja Kwaśniewski. | 1 000 PLN | 925 PLN | |
19636 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, smuga na ząbkowaniu od farby drukarskiej, gwarancja. | 1 600 PLN | 1 600 PLN | |
19684 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
19692 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
19715 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z abklaczem nadruku, gwarancja. | 160 PLN | 160 PLN | |
19722 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 87 (Fi.4500.-), poza widoczną na skanie naturalną lekką fałdą w papierze - pas grubszego gumowania, w pięknym stanie, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Ryblewski, Mikulski. | 4 500 PLN | 4 500 PLN | |
19729 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 800 PLN | 800 PLN | |
19732 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 28, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | 700 PLN | 700 PLN | |
19739 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.22, ładny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 220 PLN | 220 PLN | |
19746 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 450 PLN | 450 PLN | |
19748 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.43, lekkie zmatowienie po podlepce, ładny stan, sygnowany ŚWIAT, gwarancja Mikulski, z opisem Schmutz. | 1 250 PLN | 1 125 PLN | |
19749 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i opis Schmutz. | 350 PLN | 315 PLN | |
19753 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | 700 PLN | 700 PLN | |
19766 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | 1 800 PLN | 1 620 PLN | |
19768 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 140 PLN | 140 PLN | |
19786 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28 (Fi.200.-), bardzo lekko zgięty narożnik i kropka nad rysunkiem, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Mikstein. | 100 PLN | 100 PLN | |
19810 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek zamiast rombu", piękny stan zachowania, gwarancja Mikstein, z opisem. | 700 PLN | 700 PLN | |
19844 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 180 PLN | 180 PLN | |
19848 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 2 500 PLN | 2 500 PLN | |
19858 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, charakterystyczne uszkodzenie liter P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 280 PLN | 280 PLN | |
19874 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.44 "cienkie Z" (Fi.550.-), lekkie zmatowienie w dolnym narożniku, liczony jak podlepkowy, gwarancja i opis Landre. | 200 PLN | 200 PLN | |
19878 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 41 z błędem "otwarte O w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
19892 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | 800 PLN | 800 PLN | |
19895 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz. | 4 000 PLN | 4 000 PLN | |
19903 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 hal. w rzadkim kolorze jasnobrązowym z nadrukiem formą IIC poz.87 na wycinku ze skartu, pięknie skasowany unarodowionym datownikiem KRAKÓW 1, rzadki przykład oryginalnego niefilatelistycznego użycia, piękny stan zachowania, gwarancja oznaczenie. | 300 PLN | 270 PLN | |
19904 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnobrązowym z nadrukiem forma IIC z poz. 33 z błędem "uszkodzone S", gwarancja i opis Schmutz. | 320 PLN | 288 PLN | |
19926 |
1919 wydanie markowe, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
19932 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 10, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | 70 PLN | 70 PLN | |
19947 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek za 5/20 f. z błędem na poz.14 "pogrubione l", gwarancja i opis. | 30 PLN | 30 PLN | |
19963 |
1918 niezrealizowane projekt znaczka wydania ministerialnego, rzadkie. | 300 PLN | 300 PLN | |
19965 |
1918 prekursory, list z Sławkowa wysłany 31.1.19 do Będzina, opłata znaczkami austriackiej poczty polowej, datownik przerobiony ze stempla austro-węgierskiej poczty etapowej, na odwrocie stempel odbiorczy. | 15 PLN | 13 PLN | |
19970 |
1919 wydanie Komisji Rządzącej, narożny czworoblok znaczka za 2 hal., lewy dolny na poz.99 z błędem "uszkodzone A i tło nad tarczą", gwarancja Krawczyk. | 60 PLN | 60 PLN |