Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
26257 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-). | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
26258 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 16.I.35 z miejscowości Łabunie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 60 PLN | |
26259 |
1934 godło państwowe, karta za 25 gr, czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp66 |
| 80 PLN | |
26260 |
1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934. | Fi.Cp67 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
26261 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
26262 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki, wysłana 6.4.36 z miejscowości Chodzież do miejscowości Mrocza; minimalnie słabszy stan zachowania (podklejone rozdarcie). | Fi.Cp68 |
| 20 PLN | |
26263 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 16.II.37 z Warszawy do Poznania, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym (Myślicki 36 116); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
26264 |
1935 całostka z ilustracją nr 15, plamka nad sygnaturą. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
26265 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
26266 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
26267 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
26268 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 30 PLN | |
26269 |
1937 koperta na przesyłki lotnicze, koperta z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 26.7.37, czyli przed wejściem do obiegu całostki tego wydania, tj. 6.8.38, stemple; "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku i "Ministerstwo Poczt i Telegrafów / gł. składnica mater. pocztowych / Warszawa Ludna 4, tel. 95656", rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 2 000 PLN | |
26270 |
1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1937)300.000., wysłana 28.VIII.37 z miejscowości Podkamień k.Brodów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp71B |
| 30 PLN | |
26271 |
1937 całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 60 PLN | |
26272 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-). | Fi.Cp74B |
| 25 PLN | |
26273 |
1937 Zamek w Mirze, karta za 30 gr, sygnatura XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
26274 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności (Bibljoteka Raczyńskich i Muzeum). | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
26275 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
26276 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
26277 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
26278 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
26279 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
26280 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
26281 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
26282 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN | |
26283 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
26284 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
26285 |
1938 kartka z Katowic do Niemiec, ilustracja nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
26286 |
1938 kartka z Warszawy do Niemiec, kasownik Warszawa 2 Kiosk, kartka pisana w jidysz, ilustracja nr 16 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
26287 |
1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie. | Fi.Cp77, 284 |
| 150 PLN | |
26288 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 (52mm) i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
26289 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim. | Fi.Cp78I |
| 30 PLN | |
26290 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
26291 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
26292 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
26293 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
26294 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
26295 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
26296 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |