Die Auktion endet am 06.05.2024

Auctionen 99. Volksrepublik Polen 1952-1989

24961

Fi.2715B1
25 PLN
24962

1983 medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie, lewy znaczek z błędem "wgłębienie w końcu cyfry 5".

Fi.2717B1
25 PLN
24963

Fi.2718PwB1
Mi.2866
45 PLN
24964

1983 40-lecie Ludowego Wojska Polskiego, lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera K w słowie WOJSKO".

Fi.2725B1
20 PLN
24965

1983 40-lecie LWP, parka - znaczek makulaturowy z dużym zaplamieniem farbą czerwoną oraz znaczek normalny. Mimo,że bład ma charakter przypadkowej usterki druku jest on znany i wystąpił prawdopodobnie w kilku arkuszach.

Fi.2737MK
Mi.2885
65 PLN
24966

Fi.2740MK3
Mi.2888
200 PLN
24967

Fi.2743MK3
Mi.2888
225 PLN
24968

Fi.2749
Mi.2897
10 PLN
24969

1983 SOLIDARNOŚĆ, znaczek za 50 zł przedstawiający uśmiechniętego Lecha Wałęsę z napisem "Lech Wałęsa 1943 Nobel 1983 SOLIDARNOŚĆ 83" skasowany na kopercie owalnym stemplem "POKOJOWA NAGRODA NOBLA 1983 SOLIDARNOŚĆ 4 październik".

50 PLN
24970

1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
30 PLN
24971

1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125; Fi.63,10).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
60 PLN
24972

1984 kompletny rocznik.

Fi.2751-2811, bl.124-5
Mi.2899-2959, Bl.94-95
50 PLN
24973

Fi.2764
Mi.2912
10 PLN
24974

Fi.2764
Mi.2912
30 PLN
24975

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, górny lewy znaczek z błędem "brak apostrofu i części cyfry 8".

Fi.2764B1
20 PLN
24976

Fi.2765MK2
Mi.2913
400 PLN
24977

Fi.2772
Mi.2920
10 PLN
24978

1984 XIX Kongres Światowego Związku Pocztowego w Hamburgu, dolna przywieszka z błędem "brak (szczątkowa" kropka po imieniu projektanta".

Fi.2772PwB2
20 PLN
24979

1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "5-ty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
30 PLN
24980

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
24981

Fi.2798-803 ark.
Mi.2946-51
200 PLN
24982

1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2806-11 ark.
Mi.2954-59
200 PLN
24983

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
240 PLN
24984

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
24985

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.68,80).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
40 PLN
24986

Fi.2812MK
Mi.2960
20 PLN
24987

Fi.2813 B1, B2
Mi.2961
80 PLN
24988

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "kolec na prawym przednim kole".

Fi.2813B1
Mi.2961
10 PLN
24989

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "otwarte O w DO".

Fi.2815B1
30 PLN
24990

1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2819 B1, B2
Mi.2967
70 PLN
24991

1985 Panorama Racławicka, dolny znaczek z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA", górny znaczek z błędem "uszkodzona litera a w Racławicka".

Fi.2819B1, B2
Mi.2967
45 PLN
24992

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2845-8 ark.
Mi.2993-96
80 PLN
24993

Fi.2856
Mi.3004
50 PLN
24994

1985 SOLIDARNOŚĆ - Poczta wydawców czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN
24995

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.

30 PLN
24996

65 PLN
24997

1985 seria poczty polowej Solidarności Małopolska.

180 PLN
24998

Fi.2862
Mi.3010
40 PLN
24999

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
25000

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN