6811 |
| 20 PLN | |
6812 |
1982 telegram z dwoma stemplami stanu wojennego OCENZUROWANO. | |
| 15 PLN VERKAUFT | |
6813 |
1982 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności. | |
| 40 PLN | |
6814 |
1982 znaczki podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
6815 |
1983 list opłacony znaczkiem wydania dywersyjno - propagandowego wykonanego przez Solidarność nauczycieli z Łodzi, list prawidłowo opłacony wysłany z Łodzi 16.2.83 do Pabianic, bardzo rzadkie, fotoatest Walocha. | Fi.2466 dyw. |
| 2 000 PLN | |
6816 |
1983 rocznik kopert FDC (bez bl.122(78); Fi.56,60). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 35 PLN | |
6817 |
1983 rocznik znaczków czystych (Fi.53,70). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 35 PLN | |
6818 |
1983 kompletny rocznik w parkach. | Fi.2700-50, bl.121-123 Mi.2848-98, Bl.91-93 |
| 120 PLN | |
6819 |
1983 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie, znaczki za 6 zł w parce poziomej, prawy z błędem na poz.47 "plamka za jeźdźcem"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2715 B1 Mi.2863 |
| 40 PLN | |
6820 |
1983 40-lecie LWP, parka - znaczek makulaturowy z dużym zaplamieniem farbą czerwoną oraz znaczek normalny. Mimo,że bład ma charakter przypadkowej usterki druku jest on znany i wystąpił prawdopodobnie w kilku arkuszach. | Fi.2737MK Mi.2885 |
| 65 PLN | |
6821 |
| 150 PLN | |
6822 |
| 250 PLN | |
6823 |
| 10 PLN | |
6824 |
1983 SOLIDARNOŚĆ - Fundusz Oporu "Solidarność" - "Madonny polskie" - arkusik 6 znaczków za 65 zł. | |
| 60 PLN | |
6825 |
1983 300-lecie Odsieczy Wiedeńskiej Wystawa Filatelistyczna, koperty okolicznościowe. | |
| 15 PLN | |
6826 |
1984 Inauguracja XVIII Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku, koperta z kasownikiem okolicznościowym (Witold Małcużyński). | Fi.2566 Mi.2714 |
| 10 PLN | |
6827 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 30 PLN | |
6828 |
1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125; Fi.63,10). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 60 PLN | |
6829 |
1984 kompletny rocznik. | Fi.2751-2811, bl.124-5 Mi.2899-2959, Bl.94-95 |
| 50 PLN | |
6830 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek w dwóch odmianach barw niebieskich. | Fi.2764 Mi.2912 |
| 10 PLN | |
6831 |
| 25 PLN | |
6832 |
| 350 PLN | |
6833 |
1984 "BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA PRL - RFN", znaczek na dekoracyjnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 14.11 w Poznaniu; koperta maksimum. | Fi.2772 Mi.2920 |
| 20 PLN | |
6834 |
| 300 PLN | |
6835 |
| 100 PLN | |
6836 |
1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 385 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2812-2985 Mi.2960-3133 |
| 240 PLN | |
6837 |
1985 rocznik kopert FDC (bez bl.: 126II(82II), 127II(83II); Fi.68,20). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 70 PLN | |
6838 |
| 40 PLN | |
6839 |
1985 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z lekko zdwojonym drukiem i przesuniętą perforacją. | Fi.2812MK Mi.2960 |
| 20 PLN | |
6840 |
1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 "kolec na prawym przednim kole", poz.7 "uszkodzona szprycha dużego koła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2813 B1, B2 Mi.2961 |
| 80 PLN | |
6841 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "kolec na prawym przednim kole". | Fi.2813B1 Mi.2961 |
| 10 PLN | |
6842 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN | |
6843 |
1985 przywódcy ruchu ludowego - Tomasz Nocznicki, znaczek z plama farby drukarskiej poniżej nominału. | Fi.2840MK Mi.2988 |
| 15 PLN | |
6844 |
| 80 PLN | |
6845 |
| 50 PLN | |
6846 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
6847 |
| 65 PLN | |
6848 |
1985 seria poczty polowej Solidarności Małopolska. | |
| 180 PLN | |
6849 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
6850 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |