Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
41600 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-). | Fi.Cp83 |
| 25 PLN | |
41601 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli w przeddzień wejścia do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp83 |
| 700 PLN | |
41602 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41603 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41604 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
41605 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
41606 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41607 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
41608 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
41609 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
41610 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
41611 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
41612 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (pierwsza w historii kobieta laureatka nagrody Nobla, w dziedzinie: fizyki w 1903 roku i chemii w 1911 roku). | Fi.Cp86 |
| 200 PLN | |
41613 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin; temat - MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 200 PLN | |
41614 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
41615 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
41616 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
41617 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
41618 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
41619 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
41620 |
1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
41621 |
1938 wydanie ilustrowane _ król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 1 200 PLN | |
41622 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
41623 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
41624 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 - Leon Wyczółkowski. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
41625 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp87 |
| 90 PLN | |
41626 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915; lewy dolny róg nadgięty. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
41627 |
1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
41628 |
1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
41629 |
1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
41630 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart, trzy w minimalnie słabszym stanie (Fi.1656,-). | Fi.Cp88 |
| 1 350 PLN | |
41631 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z różnymi ilustracjami w dobrym stanie. | Fi.Cp88 il.1-32 |
| 1 100 PLN | |
41632 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 3 Jan Kochanowski, wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89 |
| 200 PLN | |
41633 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 23. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
41634 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
41635 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 19, lekkie ukośne złamanie. | Fi.Cp89 |
| 50 PLN | |
41636 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
41637 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
41638 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
41639 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |