41560 |
| 20 PLN | |
41561 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności, wysłana 10.10.38 z miejscowości Puszczykówko do Krakowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
41562 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp76 |
| 60 PLN | |
41563 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
41564 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
41565 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
41566 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia) - karta z obiegu wyceniona w katalogu Fi.260.- zł. | Fi.Cp77 |
| 50 PLN | |
41567 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
41568 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN | |
41569 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN | |
41570 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
41571 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
41572 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
41573 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
41574 |
| 10 PLN | |
41575 |
| 20 PLN | |
41576 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu. | Fi.Cp78II2 |
| 10 PLN | |
41577 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
41578 |
| 15 PLN | |
41579 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
41580 |
| 15 PLN | |
41581 |
| 10 PLN | |
41582 |
| 10 PLN | |
41583 |
1938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
41584 |
1938 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
41585 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp79 |
| 15 PLN | |
41586 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-). | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
41587 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
41588 |
| 20 PLN | |
41589 |
| 15 PLN | |
41590 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-). | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
41591 |
| 15 PLN | |
41592 |
| 15 PLN | |
41593 |
| 15 PLN | |
41594 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
41595 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938, hasło propagandowe O. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
41596 |
| 15 PLN | |
41597 |
| 15 PLN | |
41598 |
| 15 PLN | |
41599 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |