20007 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 10.11 z miejscowości Mościce do Krakowa, dobry stan zachowania, nieznaczne punktowe przebarwienia (Fi.60,- Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 30 PLN | |
20008 |
1944 całostka z sygnaturą II.44. | Fi.Cp10 |
| 10 PLN | |
20009 |
1944 kartka z Milanówka do Krakowa. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
20010 |
1944 niewprowadzone do obiegu znaczki serii obiegowej "widoki", znaczki w bardzo dobrym stanie, fotoatest. | Fi.I-III |
| 4 000 PLN | |
20011 |
1944 Widoki - tzw."Górali", nie wprowadzona do obiegu z powodu niepowodzenia akcji germanizacyjnej polskiej ludności góralskiej "Göralenvolk"; seria czysta z międzypolami (Fi.12000.-) dzielącymi 40 znaczkową cześć arkusza od 100 znaczkowej, do sprzedaży arkusze trafiały rozcięte przez środek międzypola, atestowane znaczki pochodzą z 12 pozycji górnego dwudziestobloku lewej strony arkusza, są w dobrym stanie, mają też całą prawdziwą gumę bez podlepek czy ich śladów, z fotoatestu Schmutza. | Fi.I-III Pp |
| 12 000 PLN | |
20012 |
| 1 400 PLN | |
20013 |
1944 znaczki III Rzeszy użyte w Generalnym Gubernatorstwie, list wysłany z Wiednia do Nowej Słupi, przez przeoczenie znaczki nie zostały skasowane w miejscu nadania, ostemplowano je 30.6 w urzędzie nadrzędnym w Kielcach; niecodzienny walor. | Mi.785, 827 |
| 120 PLN | |
20014 |
1944 telegram nadany 8.IV z Warszawy do Lublina (koperta dobierana); walor nieczęsto oferowany na rynku. | |
| 120 PLN | |
20015 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z Dunajca do Krakowa. | |
| 40 PLN | |
20016 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Szaflary do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
20017 |
| 40 PLN | |
20018 |
| 40 PLN | |
20019 |
| 40 PLN | |
20020 |
| 40 PLN | |
20021 |
| 50 PLN | |