1272 |
| 400 PLN | |
1273 |
| 100 PLN | |
1274 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 500 PLN | |
1275 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", bardzo ładny stan z jedną podlepką, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 300 PLN | |
1276 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem nadruku "uszkodzone A", ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 450 PLN | |
1277 |
| 100 PLN | |
1278 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 530 PLN VERKAUFT | |
1279 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 69, stan bardzo dobry, mini fotoatest. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 300 PLN | |
1280 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IIB z poz. 63/74, górne znaczki z poz. 63-64 z wyższymi nadrukami występującymi w tej formie na znaczkach z poz. 61-6, piękny stan zachowania, gwarancja Kronenberg, Mikulski. | Fi.45II Mi.43 |
| 5 500 PLN VERKAUFT | |
1281 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formą IIB z poz. 6/7, prawy z błędem "uszkodzone CZT" (Fi. 12.825,-); tu dodatkowo w bardzo atrakcyjnej postaci - na wycinku ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym z Krakowa, nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, to może być jedyny znany egzemplarz z oryginalnego obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Gryżewski. | Fi.45IIB4 + 45II Mi.43 |
| 15 000 PLN | |
1282 |
1919 wydanie krakowskie, stan gabinetowy, gwarancja Schmutz. | Fi.46 Mi.44 |
| 80 PLN | |
1283 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB typ 5, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.46 Mi.44 |
| 40 PLN | |
1284 |
| 80 PLN | |
1285 |
| 40 PLN | |
1286 |
| 40 PLN | |
1287 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IVZ, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 120 PLN | |
1288 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Berbeka. | Fi.46a Mi.44a |
| 80 PLN VERKAUFT | |
1289 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44a |
| 80 PLN | |
1290 |
| 40 PLN | |
1291 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
1292 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", ciężka podlepka, gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 180 PLN | |
1293 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IVA z poz. 95 lub IVB z poz. 22 z usterką "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 160 PLN | |
1294 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IVB z poz.3-4, prawy znaczek z błędem "zalane A w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 240 PLN | |
1295 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja i oznaczenie. | Fi.46aa Mi.44a |
| 25 PLN | |
1296 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasno szarawoniebieskim, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aa Mi.44a |
| 100 PLN | |
1297 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB na papierze szarym o silnym odcieniu niebieskawym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46b Mi.44b |
| 200 PLN | |
1298 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze szaroniebieskim na papierze szarawym z nadrukiem typ 3, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46ba Mi.44 |
| 360 PLN | |
1299 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze jasnoszarym z nadrukiem formy IVB z poz. 22, gwarancja i opis z oznaczeniem Schmutz. | Fi.46bb Mi.44 |
| 400 PLN | |
1300 |
1919 wydanie krakowskie, pięć znaczków na papierze jasnoszarym z kompletem typów nadruku; kolejno typ 5, 1, 2, 3 i 4, wszystkie znaczki z opisami i oznaczeniami Schmutz. | Fi.46bb typ1-5 Mi.44 |
| 2 400 PLN | |
1301 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.47 Mi.45 |
| 320 PLN | |
1302 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z litograficznym nadrukiem formą IVA w kolorze różowoczerwonym, gwarancja Ryblewski. | Fi.47b Mi.45 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
1303 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowoczerwonym z nadrukiem pierwszej formy IVA typ 1, minimalny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.47b Mi.45 |
| 380 PLN | |
1304 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowawoczerwonym z nadrukiem formy IVA typ 5, stan gabinetowy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.47b Mi.45 |
| 900 PLN | |
1305 |
| 900 PLN | |
1306 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja i oznaczenie odmiany Berbeka. | Fi.47b Mi.45 |
| 280 PLN | |
1307 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowoczerwonym z litograficznym nadrukiem formą IVA, minimalny trudno zauważalny ślad podlepki, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.47b |
| 400 PLN | |
1308 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.48 Mi.46 |
| 500 PLN VERKAUFT | |
1309 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", gwarancja Mikulski. | Fi.48B7 Mi.46 |
| 1 200 PLN | |
1310 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "cienkie S", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.48aB6 Mi.46 |
| 1 500 PLN | |
1311 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", niewielki ślad po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.48bB8 Mi.46 |
| 1 800 PLN | |