1232 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
1233 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 50 PLN | |
1234 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
1235 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
1236 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, gwarancja i oznaczenie. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
1237 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Mikstein, i z oznaczeniem Jendroszek. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
1238 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, znaczek bez gumy, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN | |
1239 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN | |
1240 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA" to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych ważny błąd tego wydania,, gwarancja i opis pozycji Łaszkiewicz, Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 250 PLN | |
1241 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 30 "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43 B3 Mi.41 |
| 300 PLN | |
1242 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszą formą (Fi.3500.-), dodatkowo z usterką na poz. 85 "ścięta końcówka litery S i pęknięta litera K", widoczne na skanie lekkie pękniecie krawędzi, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 No B Mi.41 |
| 3 200 PLN | |
1243 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy na fragmencie przekazu paczkowego z Krakowa 4 20.2.19 do Krosna (na odwrocie stempel odbiorczy). | Fi.43, 62 |
| 420 PLN VERKAUFT | |
1244 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN | |
1245 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN | |
1246 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 160 PLN | |
1247 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
1248 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
1249 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
1250 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", praktycznie nie widoczne ślady po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B2 Mi.41 |
| 120 PLN | |
1251 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 150 PLN | |
1252 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43No Mi.41K |
| 2 200 PLN | |
1253 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 4 "cienkie Z", bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, sygnatura, opis i kolorowy fotoatest Kronenberg. | Fi.44 B1 Mi.42 |
| 5 000 PLN | |
1254 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 41 "otwarte O w POCZTA", ładny stan, dwie sygnatury, gwarancja i opis "uszkodzone PO" Schmutz. | Fi.44 B10 Mi.42 |
| 14 000 PLN | |
1255 |
| 60 PLN | |
1256 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38 na wycinku przekazu pocztowego (skartu) z Krosna, gwar. Schmutz | Fi.45I Mi.43 |
| 180 PLN | |
1257 |
| 250 PLN | |
1258 |
| 280 PLN | |
1259 |
| 280 PLN | |
1260 |
| 240 PLN | |
1261 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 32, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein z oznaczeniem Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 270 PLN | |
1262 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
1263 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 57, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Taipale. | Fi.45I Mi.43 |
| 100 PLN | |
1264 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 84 z charakterystycznym S zakończonym łezką, prawie niewidoczny ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja Falkowski, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
1265 |
| 120 PLN | |
1266 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.44 |
| 60 PLN | |
1267 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszą formą z poz. 8-9, prawy znaczek z ciekawym błędem "obie litery A z podgiętą prawą nóżką - jak Ą", piękny stan zachowania, sygnowane PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I+45IB Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1268 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych - ważny błąd tego wydania, stan typowy dla znaczka z tej pozycji - rozmazany nadruk, miękki prawy dolny narożnik, lekkie pęknięcia na gumie, gwarancja z oznaczeniem Mikstein. | Fi.45I B Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1269 |
| 140 PLN | |
1270 |
| 180 PLN | |
1271 |
| 130 PLN | |