Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 86. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
43615

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp79
15 PLN
43616

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-).

Fi.Cp79
20 PLN
43617

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
20 PLN
43618

1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
10 PLN
43619

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
43620

1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
15 PLN
43621

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

Fi.Cp80
15 PLN
43622

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE (Fi.20.-).

Fi.Cp80
15 PLN
VERKAUFT
43623

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
43624

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
15 PLN
43625

1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik.

Fi.Cp81
10 PLN
43626

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
20 PLN
43627

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
43628

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
43629

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
43630

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
43631

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
43632

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
43633

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
43634

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
15 PLN
43635

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym O i T, całostka nie złożona.

Fi.Cp82
50 PLN
VERKAUFT
43636

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym M i O.

Fi.Cp82
40 PLN
43637

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym U i W.

Fi.Cp82
40 PLN
43638

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-).

Fi.Cp83
25 PLN
43639

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka do obiegu zagranicznego.

Fi.Cp84
30 PLN
VERKAUFT
43640

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
43641

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60.

Fi.Cp86
35 PLN
43642

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
43643

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA.

Fi.Cp86
50 PLN
43644

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis").

Fi.Cp86
60 PLN
43645

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
43646

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
20 PLN
43647

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22, plamki na odwrocie.

Fi.Cp86
20 PLN
43648

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 64 - PCK, drobne plamki w szczególności na odwrocie.

Fi.Cp86
30 PLN
43649

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka.

Fi.Cp86
25 PLN
43650

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26.

Fi.Cp86
20 PLN
43651

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp86
20 PLN
43652

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

Fi.Cp86
20 PLN
VERKAUFT
43653

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki.

Fi.Cp86
20 PLN
43654

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki.

Fi.Cp86
20 PLN