43616 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta za 30 gr, sygnatura I-1938 (Fi.30.-). | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
43617 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
43618 |
| 10 PLN | |
43619 |
| 20 PLN | |
43620 |
| 15 PLN | |
43621 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-). | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
43622 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE (Fi.20.-). | Fi.Cp80 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
43623 |
| 15 PLN | |
43624 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym O. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
43625 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
43626 |
| 20 PLN | |
43627 |
| 15 PLN | |
43628 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
43629 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
43630 |
| 15 PLN | |
43631 |
| 15 PLN | |
43632 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
43633 |
| 15 PLN | |
43634 |
| 15 PLN | |
43635 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym O i T, całostka nie złożona. | Fi.Cp82 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
43636 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym M i O. | Fi.Cp82 |
| 40 PLN | |
43637 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym U i W. | Fi.Cp82 |
| 40 PLN | |
43638 |
| 25 PLN | |
43639 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka do obiegu zagranicznego. | Fi.Cp84 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
43640 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43641 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
43642 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43643 |
| 50 PLN | |
43644 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
43645 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43646 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43647 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22, plamki na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43648 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 64 - PCK, drobne plamki w szczególności na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
43649 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
43650 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43651 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43652 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
43653 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43654 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
43655 |
| 20 PLN | |