Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 86. Ganzsachen

43535

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
35 PLN
43536

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43537

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43538

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43539

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43540

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43541

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43542

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43543

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43544

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43545

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43546

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43547

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43548

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43549

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43550

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43551

1931 całostka z sygnaturą VII-1931, ilustracja nr 13.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
43552

Fi.Cp50Ia, Ib
2 000 PLN
43553

Fi.Cp53
30 PLN
43554

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938 (Fi.55.-).

Fi.Cp53
50 PLN
43555

Fi.Cp53
400 PLN
43556

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka).

Fi.Cp54
50 PLN
43557

1932 całostka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
40 PLN
43558

Fi.Cp51
10 PLN
43559

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp55
60 PLN
43560

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp55
60 PLN
43561

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp57
120 PLN
43562

Fi.Cp60
120 PLN
43563

1934 kartka wydania prowizorycznego z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego Lutowiska do Ostrowa Wielkopolskiego.

Fi.Cp62
80 PLN
43564

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 26 - Ukrzyżowanie, wysłana 30.XI z Warszawy do Sandomierza; dobry stan zachowania.

Fi.Cp63
50 PLN
43565

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 5 - Zesłanie Ducha Św. - głowa apostoła, wysłana 13.XII z Warszawy do Sandomierza; minimalnie słabszy stan zachowania (tłusta plamka u góry).

Fi.Cp63
50 PLN
43566

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp65
200 PLN
43567

Fi.Cp65A
40 PLN
43568

1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z doklejonym znaczkiem.

Fi.Cp66
40 PLN
43569

1934 godło państwowe - 30 gr, całostka z sygnaturą (X-1934);

całostka z sygnaturą (V-1936);

Fi.Cp67
250 PLN
43570

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
25 PLN
43571

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
15 PLN
43572

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp68
140 PLN
43573

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna; na odwrocie punktowe przebarwienia.

Fi.Cp68
120 PLN
43574

Fi.Cp68
30 PLN