28053 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
28054 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
28055 |
1918 drugie wydanie lubelskie, stemplowany czworoblok. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
28056 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
28057 |
| 15 PLN | |
28058 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
28059 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pionowe złamanie widoczne od strony gumowanej, gwarancja Perzyński. | Fi.21 Mi.21 |
| 10 PLN | |
28060 |
| 20 PLN | |
28061 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
28062 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
28063 |
| 30 PLN | |
28064 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 100 PLN | |
28065 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
28066 |
| 20 PLN | |
28067 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Krawczyk. | Fi.22a B4 |
| 40 PLN | |
28068 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz. | Fi.22a No |
| 90 PLN | |
28069 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 300 PLN | |
28070 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 240 PLN | |
28071 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 100 PLN VERKAUFT | |
28072 |
| 200 PLN | |
28073 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja. | Fi.22b B |
| 300 PLN | |
28074 |
| 350 PLN | |
28075 |
| 550 PLN | |
28076 |
| 180 PLN | |
28077 |
| 220 PLN | |
28078 |
| 60 PLN | |
28079 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
28080 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
28081 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja. | Fi.23a Mi.23a |
| 4 800 PLN | |
28082 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.450.-), gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 250 PLN | |
28083 |
| 140 PLN | |
28084 |
| 50 PLN | |
28085 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11 1/2, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23b Mi.23B |
| 380 PLN VERKAUFT | |
28086 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem (niedodrukiem) nadruku, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 80 PLN | |
28087 |
| 300 PLN | |
28088 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja. | Fi.23 Mi.23 |
| 40 PLN | |
28089 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
28090 |
| 25 PLN | |
28091 |
| 120 PLN | |
28092 |
| 25 PLN | |