28093 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
28094 |
| 30 PLN | |
28095 |
| 80 PLN | |
28096 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
28097 |
| 20 PLN | |
28098 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
28099 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 600 PLN | |
28100 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z odwróconym nadrukiem, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz. | Fi.24 No |
| 110 PLN | |
28101 |
| 35 PLN | |
28102 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
28103 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
28104 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list z Hrubieszowa 24.1.19 do Lublina, opłata według podwyższonej taryfy pocztowej, która obowiązywała do 8.1.19, uszkodzony brzeg koperty. | Fi.25a Mi.25I |
| 1 200 PLN | |
28105 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
28106 |
| 30 PLN | |
28107 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
28108 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.25aB17 Mi.25I |
| 80 PLN | |
28109 |
| 100 PLN | |
28110 |
| 80 PLN | |
28111 |
| 150 PLN | |
28112 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z błędem B17 (uszkodzone O w wyrazie Polska), gwarancja i opis Berbeka. | Fi.25b B17 Mi.25I |
| 380 PLN | |
28113 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski. | Fi.26 Mi.25II |
| 320 PLN | |
28114 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
28115 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk. | Fi.27a Mi.26 |
| 35 PLN | |
28116 |
| 60 PLN | |
28117 |
1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
28118 |
1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Miszczak. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
28119 |
| 30 PLN | |
28120 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.27a Mi.26 |
| 10 PLN | |
28121 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 40 PLN | |
28122 |
| 240 PLN | |
28123 |
| 180 PLN | |
28124 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.2400.-), dodatkowo lewy górny z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", a prawy dolny z błędem na poz.48 "zniekształcone S" (w sumie Fi.6000.-), stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP | Fi.27a No B5+B8 Mi.26 |
| 3 000 PLN | |
28125 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, stan gabinetowy, gwarancja i opis. | Fi.27b Mi.26 |
| 1 200 PLN | |
28126 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 70 PLN | |
28127 |
| 50 PLN | |
28128 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja. | Fi.28B9 Mi.26 |
| 400 PLN | |
28129 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem z błędem "brak liter ZTA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.28B9 Mi.27 |
| 80 PLN | |
28130 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz (fi. 4.800,-). | Fi.28No Mi.27K |
| 3 500 PLN | |
28131 |
| 300 PLN | |
28132 |
| 900 PLN | |