25528 |
| 25 PLN | |
25529 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
25530 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp84 |
| 40 PLN | |
25531 |
| 40 PLN | |
25532 |
1938 całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją nr 18. | Fi.Cp84 |
| 60 PLN | |
25533 |
| 30 PLN | |
25534 |
| 30 PLN | |
25535 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
25536 |
| 60 PLN | |
25537 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
25538 |
| 30 PLN | |
25539 |
| 30 PLN | |
25540 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22, plamki na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
25541 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 64 - PCK, drobne plamki w szczególności na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
25542 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
25543 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
25544 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
25545 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
25546 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
25547 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
25548 |
| 20 PLN | |
25549 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
25550 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie, wysłana 14.II.1939 z Miejsca Piastowego do Rypina; słabszy stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
25551 |
| 180 PLN | |
25552 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski; słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek). | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
25553 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35 - Aleksander Gierymski; przebarwienia. | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
25554 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko. | Fi.Cp87 |
| 180 PLN | |
25555 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 15 - Komendant J.Piłsudski ze sztabem obserwuje bitwę pod Jastkowem - lipiec 1915; słabszy stan zachowania (karta w kilku miejscach poodginana). | Fi.Cp88 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
25556 |
| 40 PLN | |
25557 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp88 |
| 25 PLN | |
25558 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 3, uszkodzenie w górnej lewej części. | Fi.Cp88 |
| 10 PLN | |
25559 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp88 |
| 25 PLN | |
25560 |
| 1 350 PLN | |
25561 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Przy ognisku na Wołyniu - wrzesień 1915; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
25562 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułan nad grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
25564 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 59 (na odwrocie przebarwienia). | Fi.Cp89I |
| 180 PLN | |
25565 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 37, nadruk delikatny typu I. | Fi.Cp89I |
| 250 PLN | |
25566 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 31. | Fi.Cp89 |
| 95 PLN | |
25567 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 18. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
25568 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz, z obiegu pocztowego z Lublina 8.9.44 do Chełma Lubelskiego, kartki te z oryginalnego obiegu pocztowego są bardzo rzadkie. | Fi.Cp89 |
| 650 PLN | |