Die Auktion endet am 02.12.2024

Auctionen 84. Ganzsachen

25769

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.432.-).

Fi.Ck18a
270 PLN
25770

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
25771

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
25772

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
25773

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
25774

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
25775

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
25776

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
25777

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
25778

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
10 PLN
25779

1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk - komplet 6 haseł propagandowych: Cp135 (sygn. II.53) i Cp136 (sygn. III.53); idealny stan zachowania.

Fi.Cp135-37
250 PLN
25780

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
10 PLN
25781

Fi.Cp132A
40 PLN
25782

Fi.Cp132A
40 PLN
25783

Fi.Cp132B
40 PLN
25784

Fi.Cp136
40 PLN
25785

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu z Krakowa.

Fi.Cp136
30 PLN
25786

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 20b, wysłanej 22.09.54 z miejscowości Wielka Wieś na Helu do Lublina; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
50 PLN
25787

Fi.Cp.138a
20 PLN
25788

Fi.Cp132
20 PLN
25789

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-44
80 PLN
25790

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
25791

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta.

Fi.Ck21
30 PLN
25792

Fi.Ck21
40 PLN
25793

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
40 PLN
25794

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
25795

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
25796

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
25797

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
25798

Fi.Cp150-61
140 PLN
25799

1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste.

Fi.Cp150-161
80 PLN
25800

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
25801

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
25802

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
15 PLN
25803

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
25804

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
25805

Fi.Cp172
20 PLN
25806

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
25807

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
25808

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN