1549 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójny nadrukiem pierwszej formy z poz. 27, bardzo rzadkie - przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43Np Mi.41 |
| 6 500 PLN | |
1550 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43No Mi.41K |
| 2 400 PLN | |
1551 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 31 "uszkodzone obie litery P", bardzo ładny stan, kilkakrotnie sygnowany (PHILATELIA KRAKÓW, SALIKER), gwarancja i opis Jungjohann, fotoatest Schmutz. | Fi.44 B Mi.42 |
| 4 000 PLN | |
1552 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 4 "cienkie Z", bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, sygnatura, opis i kolorowy fotoatest Kronenberg. | Fi.44 B1 Mi.42 |
| 5 000 PLN | |
1553 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 41 "otwarte O w POCZTA", ładny stan, dwie sygnatury, gwarancja i opis "uszkodzone PO" Schmutz. | Fi.44 B10 Mi.42 |
| 16 000 PLN | |
1554 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", delikatne ślady po dwóch podlepkach, poza tym w bardzo ładnym stanie opisanym w ateście, bardzo rzadki błąd przedrukowany w ilości około 100 sztuk, fotatest Mikulski. | Fi.44B1 Mi.42 |
| 14 500 PLN | |
1555 |
| 60 PLN | |
1556 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38 na wycinku przekazu pocztowego (skartu) z Krosna. | Fi.45I Mi.43 |
| 150 PLN | |
1557 |
| 250 PLN | |
1558 |
| 280 PLN | |
1559 |
| 280 PLN | |
1560 |
| 240 PLN | |
1561 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
1562 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, ślady po podklejeniu, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.43 |
| 40 PLN | |
1563 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 32, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein z oznaczeniem Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 300 PLN | |
1564 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 57, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Taipale. | Fi.45I Mi.43 |
| 100 PLN | |
1565 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 84 z charakterystycznym S zakończonym łezką, prawie niewidoczny ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja Falkowski, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
1566 |
| 120 PLN | |
1567 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszą formą z poz. 8-9, prawy znaczek z ciekawym błędem "obie litery A z podgiętą prawą nóżką - jak Ą", piękny stan zachowania, sygnowane PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I+45IB Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1568 |
| 140 PLN | |
1569 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych - ważny błąd tego wydania, stan typowy dla znaczka z tej pozycji - rozmazany nadruk, miękki prawy dolny narożnik, lekkie pękniecia na gumie, gwarancja z oznaczeniem Mikstein. | Fi.45I B Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1570 |
| 180 PLN | |
1571 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Gryżewski, Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 190 PLN | |
1572 |
| 450 PLN | |
1573 |
| 100 PLN | |
1574 |
| 500 PLN | |
1575 |
| 450 PLN | |
1576 |
| 100 PLN | |
1577 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
1578 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "uszkodzone CZT", nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, bardzo ładny stan zachowania z ledwie widocznym śladem po podlepce, fotoatest Schmutz. | Fi.45IIB4 Mi.43 |
| 9 000 PLN | |
1579 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formą IIB z poz. 6/7, prawy z błędem "uszkodzone CZT" (Fi. 12.825,-); tu dodatkowo w bardzo atrakcyjnej postaci - na wycinku ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym z Krakowa, nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, to może być jedyny znany egzemplarz z oryginalnego obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Gryżewski. | Fi.45IIB4 + 45II Mi.43 |
| 18 000 PLN | |
1580 |
1919 wydanie krakowskie, stan gabinetowy, gwarancja Schmutz. | Fi.46 Mi.44 |
| 80 PLN | |
1581 |
| 80 PLN | |
1582 |
| 40 PLN | |
1583 |
| 40 PLN | |
1584 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Berbeka. | Fi.46a Mi.44a |
| 80 PLN | |
1585 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44a |
| 80 PLN | |
1586 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IVA typ 3, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.46a Mi.44a |
| 60 PLN | |
1587 |
| 40 PLN | |
1588 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |