1309 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1800.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b No |
| 1 250 PLN | |
1310 |
| 1 200 PLN VERKAUFT | |
1311 |
| 350 PLN | |
1312 |
| 550 PLN | |
1313 |
| 180 PLN | |
1314 |
| 220 PLN | |
1315 |
| 60 PLN | |
1316 |
| 4 800 PLN | |
1317 |
| 140 PLN | |
1318 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski. | Fi.23a No B Mi.23A |
| 360 PLN | |
1319 |
| 50 PLN | |
1320 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11 1/2, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23b Mi.23B |
| 380 PLN | |
1321 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem (niedodrukiem) nadruku, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 80 PLN | |
1322 |
| 300 PLN | |
1323 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½ z obiegu pocztowego z Piotrkowa, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23b Mi.23B |
| 60 PLN | |
1324 |
| 80 PLN | |
1325 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja. | Fi.23 Mi.23 |
| 40 PLN | |
1326 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
1327 |
| 25 PLN | |
1328 |
| 120 PLN | |
1329 |
| 25 PLN | |
1330 |
| 80 PLN | |
1331 |
| 30 PLN | |
1332 |
| 80 PLN | |
1333 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
1334 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
1335 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński. | Fi.24 |
| 30 PLN | |
1336 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.24 B |
| 25 PLN | |
1337 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24 No |
| 250 PLN | |
1338 |
| 35 PLN | |
1339 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
1340 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.12000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.25a Non Mi.25I |
| 9 600 PLN | |
1341 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
1342 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 15 PLN VERKAUFT | |
1343 |
| 30 PLN | |
1344 |
| 30 PLN | |
1345 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B9, B10 Mi.25I |
| 200 PLN | |
1346 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.25aB17 Mi.25I |
| 80 PLN | |
1347 |
| 100 PLN | |
1348 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym Końska. | Fi.25b Mi.25I |
| 40 PLN VERKAUFT | |